İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim Sanat Merkezleri Puan Listesi

İlgi:   Bilim ve Sanat Merkezlerine Öğretmen Atama ve Seçme Kılavuzu.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Bilim ve Sanat Merkezlerine 2020 yılında öğretmen alımına ilişkin İl Öğretmen Değerlendirme Komisyonu tarafından oluşturulan eğitim etkinliği puan listesi aşağıya çıkarılmıştır.

Eğitim etkinliği puanına itirazda bulunacak öğretmenlerin ilgi kılavuzun itirazlar başlığının;

5'inci maddesindeki '' Başvuru esnasında il öğretmen değerlendirme komisyonuna gönderilmeyen belgelerin Değerlendirme Kriterleri Formu (EK-2) üzerinden yapılan değerlendirme sonuçlarına ait itiraz sürecinde eklenmesi halinde, belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır.''

6'ıncı maddesindeki ''Onaylanmış başvuru formunda belirtilmeyen belgeler itiraz öncesi ve sonrasında değerlendirmeye alınmayacaktır.'' hükümlerini dikkate alması gerekmektedir.
Ayrıca; son 5 yıl içerisinde yapılmayan çalıştay, hizmet içi veya kongreye katılımlar ile Valilik ve Kaymakamlık tarafından verilmeyen başarı, teşekkür, takdir , üstün başarı ve aylıkla ödüller İl Öğretmen Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirmeye alınmamıştır.

 

Ek: Puan Listesi (1 Adet)

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.