Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
FAHRI KURT / 2015-12-28
ekders

okulumuzda yetiştirme kursları ve mesleki açık lise devam etmektedir. iki müdür yardımcısı biri meslekci biri kültürcü. meslekçi arkadaş 10 saat açık liseden pazar derse giriyor yöneticilik görevi cumartesi ve pazar alabilirmi? kültürcü müdüryardımcısı cumartesi 4 saat yetiştirme kursuna giriyor. cumartesi pazar yöneticilik görevi alabilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli meslektaşım!...

Yöneticiler de tıpkı öğretmenler gibi ek ders kararlarının 8. maddesine göre 10 saate kadar fiilen derse girip ücretlerini alabilirler.

Ancak aynı maddede açılan her bir hafta sonu kursu için yönetici görevlendirip yöneticilik ücreti ödenmesi uygun değildir. 

İyi çalışmalar...

 

 

 
MUSTAFA AYDIN / 2015-12-28
Görevlendirme ücreti

Ben atölye ve meslek dersi öğretmeniyim. Mesleki eğitim merkezinde görev yaparken Bir Mesleki ve teknik Anadolu lisesine müdür başyardımcısı olarak 16.maddenin 2.fıkrasına göre görevlendirildim.\r\n1.sorum tamgün tam yıl eğitim yapılan bu okulda 30 saat yönetim görevi alabilirmiyim.\r\n2.sorum 6 saat maaş karşılığı girmek kaydıyla isteğe bağlı 6 saat ekders alabilirmiyim.\r\nİyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Tam gün tam yıl kapsamında müdür ve müdür başyardımcılarına ödenen 30 saat ek ders ücreti ek ders kararlarının 10. maddesine göre ödenmektedir. Bu nedenle kararların 16. maddesine göre görevlendirilen yöneticilere ödenemeyeceği değerlendirilmektedir.

2. Görevlendirilen bütün yöneticilere ek ders kararlarının 5. ve 6. maddesi gereği aylık karşılığı ve ek ders karşılığı ders görevleri verilebilir. 

İyi çalışmalar...

 
İBRAHIM ASİ / 2015-12-28
PLANLAMA,KULÜP EKDERSİ

SAYIN DENETÇİM;12 SAAT DERSE GİREN VE SINIFI OLAN BRANŞ ÖĞRETMENİNE 2 SAAT ÖĞRENCİ KİŞİLİK HİZMETLERİ VE PLANLAMA HAZIRLIK 1 SAAT TOPLAM 3 SAAT EKDERS VERİLİR Mİ?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Öğrenci kişilik hizmetleri(2) ve hazırlık ve planlama(10'a 1) görevlerinden dolayı ödenmekte olan ek ders ücretleri öğretmenin aylık karşılığı ders görevini tamamlayıp tamamlamadığına bakılmaksızın ödenir.

İyi çalışmalar...

 
ALI ECE / 2015-12-28
ek ders

sayın denetmenim soracağım soru ile ilgili bir sürü yazı okudum kafam karıştı açıkcası. yardımcı olursanız sevinirim.müdür yardımcıları 6 saat destek eğitim, 10 saat kurs ve 6 saat ders ücretinin parasını 6 saat zorunlu girdikten sonra bu saatlerin parasını alabilir mi

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli meslektaşım.

1. Yöneticiler aylık karşılığı 6 saat derse girmek zorundadırlar. Bu görevlerini normal müfredat kapsamındaki derslerde yerine getirebildikleri gibi destek eğitim odasında da yerine getirebilirler. Aynı durum isteğe bağlı ders görevlerinde de geçerlidir.

2. Ek ders kararlarının 8. maddesine göre yönetici ve öğretmenler 10 saate kadar derse girebilirler. Bu görevler birbirinden bağımsız olarak alınır.

İyi çalışmalar... 

 
RıZA FAZıL SOYLU / 2015-12-28
Ders Ücretli Öğretmen

Sayın Hocam iyi çalışmalar.. İlk/Ortaokul birarada eğitim vermekte olan okulumuzun ortaokul bölümüne ders ücreti karşılığı görevlendirilen alan (İngilizce) öğretmeni, aynı okulun ilkokul kısmındaki 2,3,4. sınıfları da dahil olmak üzere toplamda 30 saat derse girebilir mi? Şimdiden teşekkürler.....

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım.

MEB Okul öncesi Eğitim ve İlkğretim Kurumları Kurumları Yönetmeliğinin 43/(3)maddesi "İlkokullarda Yabancı Dil ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinin alan öğretmenlerince okutulması esastır. Ancak, ihtiyacın alan öğretmenlerince karşılanamaması durumunda bu dersler, yüksek öğrenimlerini söz konusu alanlarda yapan sınıf öğretmenleri veya sınıf öğretmeni olup bu alanda hizmet içi eğitim sertifikası almış öğretmenler tarafından ders değişimi yolu ile okutulabilir. Bunun da mümkün olmadığı durumlarda bu dersler sınıf öğretmenince okutulmaya devam edilir. şeklindedir.

Bu maddeye göre 2,3 ve 4. sınıflar yabancı dil derslerinin dağıtılması gerekmektedir.

 
LUTFİ YAŞAR / 2015-12-28
RAPORLU ÖĞRETMENİN EK DERSİ

RAPORLU OLAN BİR ÖĞRETMEN, RAPOR SÜRESİ İÇİNDE HAFTA SONU DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSUNDAKİ DERSİNE GİREBİLİR Mİ? DERS KARŞILIĞI ÜCRET ALABİLİR Mİ?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

HAYIR. Raporlu/izinli olunan dönemlerde yetiştirme kursu dersine girmek ve bunun ücretini almak doğru değildir.

İyi çalışmalar..

 
OSMAN KARA / 2015-12-28
Vekalet ucreti yeni yonetmelik

Sayin mufettisim artik tum mudurler gorevlendirme calistiklari icin mudur vekilligi kaldimi...bide mudur olma sarti tasimayan bir ogretmenin olurunda vekaletn gorevlendirme varsa ekders ucreri 18 saat mi olmasi yoksa zaten idarecilik gorevlendirme oldugu icin tam ucrermi alir simdiden tesekkurler iyi calismala

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Doğru. Tüm yöneticiler görevlendirme olarak çalışmaktalar. Kadrolu yönetici kavramı yok. 

Ancak burada şuna dikkat etmek gerekir:

1. MEB Yönetici Görevlendirme Yönetmeliğine göre görevlendirildiğiniz yöneticilik pozisyonunun tüm şartlarını taşımanız gerekir.

2. Bu görevi yürüten asil yöneticinin görevli/izinli, raporlu vb. olmaması gerekir. Yani bu yöneticilik kadrosunun "boş kadro" olması gerekir. 

İlgili İl/İlçe MEM görevlendirmeyi yaparken bu şartların tamamına bakmalı. Şartların tamamı oluşmuşsa ek ders kararlarının 10. maddesine göre görevlendirme yapmalı ve kişiye bu görevlendirmeye bağlı ek ders ücretlerinin tamamı ödenmelidir.

Yukarıdaki şartların herhangi biri oluşmamışsa ilgili kişiye görevlendirme devam ettiği sürece ek ders kararlarının 16/2 maddesi gereği 18 saat ek ders ücreti ödenmelidir. 

İyi çalışmalar...

 
EMİR DEMİR / 2015-12-28
ek ders

sayın denetmenim öncelikle bilgilendirme yaptğınız için tşkler. okul müdürlüğü , ilçe milli eğitim , halk eğitim müdürlüğü şu sorunun cevabını veremiyor bir öğretmen 30 saat okulda fiili derse giriyor+10 saat takviye kursu +10 saat halk eğitim kursu+ 6 saat egzersiz açabilir mi? bu sorunun cevabını açıklayarak verirseniz seviniriz ama daha önce verdiğiniz cevaplardan anlaşılmıyor.verdiğiniz cevabı ile , ilçe mem e halk eğitim müdürlüğüne götürecem. yanı sayın denetmenim bir öğretmen 40 saat fiili ders +10 saat halk eğitim kursu+ 6 saat egzersiz açabilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

1. Ek ders kararlarının 5. ve 6. maddelerine göre bir öğretmen normal müfredat kapsamında 30 saate kadar derse girebilir.

2. Ek ders kararlarının 8. maddesine göre yetiştirme kursunda 10 saate kadar derse girebilir. Kimi halk eğitim kursları 8. madde kapsamında açılmaktadır. 8. madde kapsamında alınabilecek maksimum ders görevi 10'dur.

3. Ek ders kararlarının 17. maddesi kapsamında ise 6 saate kadar ders dışı çalışma yaptırıp ücretini alabilir.

Yukarıda 3 madde halinde sıraladığım ders görevleri birbirinden bağımsız bir şekilde öğretmene verilebilir.

İyi çalışmalar...

 
MEHMET IşLER / 2015-12-28
rapor

Gündüz derse girdim ve akşamına rahatsızlandım. Akşam alacağım raporda o günkü girdiğim dersin ek dersi kesilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

HAYIR. Fiilen girmiş olduğunuz dersin ücretlerini alırsınız. Sonuçta bu ders görevini fiilen yerine getirdiniz.

İyi çalışmalar...

 
E. SUNA / 2015-12-28
Görevlendirme ile çalışan öğretmen

Sayın Denetmenim, Komşu ortaokulun öğretmeni, ilkokulumuzda cuma günleri 6 saat isteğe bağlı görevlendirme ile derse girmektedir. Öğretmen cuma günü derse girmeyip ilçedeki resmi bir toplantıya katılmıştır.Bu öğretmene ek ders yazılır mı? ( normalde o gün iki toplantı vardı sabah dersi olan öğretmenler öğleden sonraki toplantıya katılması gerekiyordu)

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Bu öğretmen arkadaşımız öğleden sonraki toplantıya katılması gerektiği halde sabahki toplantıya katılmışsa ve bu suretle ders görevlerini aksatmışsa  bu derslere ait ek ders ücretlerini alamaz ve konu ile ilgili disiplin soruşturması başlatılması gerekir.

İyi çalışmalar.

 
MAHMUT TAMTüRK / 2015-12-28
DYK Ek ders ücreti

Meslek lisesinde müdür yardımcısıyım.10 saat hafta içi normal derse giriyorum.Hafta sonu 12 saat DYK da derse giriyorum.Aynı zamanda cumartesi ve pazar DYK yöneticisiyim.22 saatin doluyor diye 2+2 DYK yönetim ücreti vermiyorlar.\r\n657 nin 176. maddesini söylememize rağmen ,o senin yorumun diyorlar.Ne dersiniz Çalışmanızda başarılar dilerim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım.

Yöneticiler normal müfredat kapsamında 6 saat aylık karşılığı, 6 saat de ücret karşılığı olmak üzere derse girip 2. 6 saatin ücretini alabilirler. Yetiştirme kursunda ise yönetici ve öğretmenler fiilen 10 saate kadar derse girip ücretlerini alabilirler. Yöneticiler fiilen girdikleri bu derslerin yanı sıra ayrıca hafta sonu kurslarındaki yöneticilik görevlerinden de cumartesi ve pazar günlerinin her biri için 2'şer saat ek ders ücreti alırlar.

İyi çalışmalar...

 
EKREM YERLI / 2015-12-28
ders dışı egzersiz çalışması

Sayın hocam kolay gelsin , benim sorum; okulunda maaş karşılığını dolduramayan ve egzersiz yapan bir öğretmen tekrar ilçe içinde başka bir okulda yeniden egzersiz kursu açabilir mi? Egzersiz çalışmalarında her hangi bir sınırlama var mı? saygılarımla.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Ek ders kararlarının 17. maddesi ve MEB 2010/49 sayılı genelge ders dışı eğitim çalışmalarını düzenlemektedir. Detaylar için buralara bakabilirsiniz ancak şunu söylemeliyim ki bir öğretmen aynı anda farklı kurumlarda olsa bile en fazla 6 saat ders dışı ğitim çalışması yaptırabilir.

İyi çalışmalar... 

 
HASAN AK / 2015-12-28
Yönetici Ekders

Merhaba iyi günler, özel eğitim mesleki eğitim merkezinde müdür yardımcısıyım.Özel eğitim öğretmeni olduğum için maaş karşılığı derse girme zorunluluğum yok ve fakat boş dersler olduğu için 12 saat derse giriyorum.Ek ders yazarken 6 saat maaş karşılığı ikinci 6 saat ek ders diye yazılıyor.Bu konuda doğru mu yapıyoruz, bazı yönetici arkadaşlar özel eğitim öğretmeni olduğum için 12 saate 12 saat yazılmalı diyor.Bu konuda uygulama doğru mu? Yada nasıl olmalı yasal gerekçelerle yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler..

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Yöneticiler ek ders kararlarının 5. maddesi gereği aylık karşılığı 6 saat ders görevlerini tamamladıktan sonra aynı kararlarının 6. maddesi gereği isteğe bağlı 6 saat daha derse girip ikinci 6 saatin ücretini alabilmektedirler. Bazı yöneticiler branşları gereği aylık karşılığı ders görevlerini yerine getirmeyebilirler. Ancak bu yöneticiler de isteğe bağlı ders görevlerinden dolayı ücret almak istiyorlarsa öncelikle aylık karşılığı ders görevlerini tamamlamalıdırlar.

İyi çalışmalar...

 
SİRACETTİN DEMİR / 2015-12-28
vekalet

Sayın müfettişlerim böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim. Ben ilçe Halk Eğitimde müdür yardımcısıyım. kurum müdürümüzün tayini çıktığı için devamlı rapor alıp görevden ayrılmamaktadır. Ben onun yerine vekalet ettiğim için müdürün aldığı günlük 6 saat ek ders ücretini alabilir miyim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım!..

HAYIR. Vekalet ettiğniz kadro boş bir kadro değil, dolu bir kadrodur. Müdürünüzün raporlu olduğu dönemlerde o makama vekaleten bakıyorsunuz sadece. Bu nedenle müdür yardımcılığı kadrosundaki ek ders ücretini almalısınız.

İyi çalışmalar...

 
B ÇELEBI / 2015-12-28
Destekleme Kursları

Haftasonu destekleme kursu veren bir öğretmen yine haftasonunda verilen sınav görevini(MTSK, Açıköğretim vb.) yerine getirmek için o günkü kurslarını haftaiçinde yapabilir mi? Bunda yasal olarak bir engel var mıdır? Ya da sınav görevi olduğu için kurs görevini yerine getirmese yaptırımla karşılaşır mı?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Her iki görevin aynı anda yapılamayacağı kesin. Ancak farklı saat dilimlerinde ise yapılabilir. Tüm bunlara rağmen iki görevin aynı ana denk gelmesi durumunda yetiştirme kursundaki ders görevinin telafi edilmesi de mümkün. Bu konuda bağlı bulunduğunuz kurumun uygulamasına göre hareket etmenizi öneririm.

İyi çalışmalar

 
Y CAN / 2015-12-28
Bilisim teknolojileri ve rehber öğretmen yetiştirme kursu

Iyi günler sayın müfettişim kendi okulumda bilişim teknolojileri rehber öğretmeni olarak görevlendirildim okulunda 10 saat bilişim teknolojileri ve yazılım dersine giriyorum, okulumuzda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında kaç saate kadar ders alabilirim.normalde 40 saate göre hesaplaniyormus 30 saat derse giren öğretmen 10 saatte destekleme yetiştirme kursu açabiliyor. Bu olay bilişim teknolojileri rehber öğretmen gorevlendirmesiyle çalışanlarda nasıl oluyor bununla ilgili bilgiye malesef ulaşamadım.teşekkürler kolay gelsin

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Ek ders kararlarının 8. maddesi gereği yönetici ve öğretmenler yetiştirme kurslarında 10 saate kadar fiili derse girip girdikleri bu derslerin ücretlerini alabilirler. 

İyi çalışmalar...

 
OSMAN GÖÇMEN / 2015-12-28
OKUMA YAZMA KURSU

Sayın hocam,bir ilkokulda müdür yardımcısıyım(sınıf öğretmeni).Hocam müdür yardımcıları hafta sonu okuma yazma kursu açar ise ne kadar ücret alabilir. Haftasonu 10 saat okuma yazma kursuna giren idareciden 6 saat idarecinin girmesi gereken zorunlu ders saati kesilir mi?Ancak ilkokullarda idarecinin gireceği ders de yok.Sayın hocam konuyla ilgili görüşünüzü bekliyorum. İyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Yönetici ve öğretmenlerin hafta sonu, yarıyıl ve yaz tatillerinde girmiş oldukları dersler için almaları gereken ücretler ilgilinin aylık karşılığı ders görevini tamamlayıp tamamlamadığına bakılmaksızın ödenir.

İyi çalışmalar...

 
AYDıN KÌÇÌKÖZER / 2015-12-28
Görevlendirme Müdür Yardımcısı

Sayın Müfettişim hayırlı günler iyi çalışmalar. Ben Pansiyonlu İmam Hatip Lisesinde görevlendirme müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Meslekte de 5.yılımı tamamladım . Müdür yardımcılığı şartlarını taşıyorum bana haftalık 18 saat mi ek ders yazılması gerekiyor?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Yönetici olarak görevlendirildiğiniz müdür yardımcılığı pozisyonunun sınav hariç diğer bütün şartlarını taşıyorsanız 18 saat değil, o pozisyonun ek ders kararlarının 10. maddesinde öngörülen ek ders ücretini almalısınız.

İyi çalışmalar...

 
AYDıN KÌÇÌKÖZER / 2015-12-28
Görevlendirme Müdür Yardımcısı

Sayın MÜfettişim. Daha önceden de müdür yardımcılığı şartlarını taşıyan görevlendirme müdür yardımcısı görevlendirildiği yönetici pozisyonundaki müdür yardımcısının ek dersi kadar ücret alır demişsiniz. Bununla ilgili resmi bir ibareyi nereden bulabiliriz. Ek ders yönetmeliğinde var mı?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Bu konuda detaylı açıklamaya 2007/19 sayılı genelgenin 15. maddesinde ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar...

 
SABAHADDİN ALTAY / 2015-12-28
Sosyal kulup

Sene başı öğretmenler toplantısında sınıf rehber öğretmenliği istiyorum diye beyanda bulunmama rağmen bana sınıf rehber öğretmenliği verilmedi. Sosyal kulup yapmak istememe rağmen zorluklar çıkarılıp verdiğim raporlar kabul edilmemektedir. Dolayısıyla ek dersim odenmemektedir. Yapabileceğim bir şey var mıdır? Yönetmeliği okudum ama ne yapabilecegim konusunda bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Ek ders kararlarının 6/5 maddesi "Okul öncesi ve sınıf öğretmenleri ile bölüm, atölye ve laboratuvar şefliği görevi verilen öğretmenler hariç olmak üzere, örgün eğitim kurumlarında ilgili mevzuatında belirtilen sosyal etkinlik faaliyetlerinde danışman öğretmen olarak görevlendirilen öğretmenler ile sınıf veya şube sorumluluğu verilen sınıf/şube rehber öğretmenlerinin bu görevlerinin haftada 2 saati ek ders görevi sayılır. Bu dersler, ders dağıtım çizelgesinde “Öğrenci Sosyal ve Kişilik Hizmetleri” adıyla gösterilir. Bu kapsamda aynı kişiye hem danışman öğretmenlik hem de sınıf/şube rehber öğretmenliği görevi verilmesi hâlinde sadece bir görev için ek ders ücreti ödenir."

MEB 2007/19 sayılı genelgenin 2. maddesi "Kararın 6’ncı maddesinin (5) numaralı fıkrasında; “Okul öncesi ve sınıf öğretmenleri ile bölüm, atölye ve laboratuvar şefliği görevi verilen öğretmenler hariç olmak üzere, örgün eğitim kurumlarında ilgili mevzuatında belirtilen sosyal etkinlik faaliyetlerinde danışman öğretmen olarak görevlendirilen öğretmenler ile sınıf veya şube sorumluluğu verilen sınıf/şube rehber öğretmenlerinin bu görevlerinin haftada 2 saati ek ders görevi sayılır. Bu dersler, ders dağıtım çizelgesinde “Öğrenci Sosyal ve Kişilik Hizmetleri” adıyla gösterilir. Bu kapsamda aynı kişiye hem danışman öğretmenlik hem de sınıf/şube rehber öğretmenliği görevi verilmesi hâlinde sadece bir görev için ek ders ücreti ödenir.” hükmüne yer verilmiştir. Bu hükme göre, Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği çerçevesinde sosyal etkinlik faaliyetlerinde danışman öğretmen olarak görevlendirilenler ile sınıf veya şube sorumluluğu verilen sınıf/şube rehber öğretmenleri, bu görevleri karşılığında, diğer görevlerine bağlı olarak almaları gereken ek ders ücretlerinden bağımsız olarak haftada 2 saat ek ders ücretinden yararlandırılacaklardır. İki görevin birlikte yapılması durumunda da sadece bir görev için ek ders ücreti ödeneceği dikkate alınarak, danışman öğretmenlik ve sınıf/şube rehber öğretmenliği görevinin birlikte aynı öğretmene verilmemesi uygun olacaktır. Bu hüküm kapsamında haftada 2 saat ek ders ücretinden yararlandırılan söz konusu öğretmenler tarafından dönüşümlü olarak okutulan “Rehberlik/Sosyal Etkinlikler/Sosyal Etkinlik” dersi için ayrıca ek ders ücreti ödenmeyecek; ancak, haftalık ders programında yer alan bu ders saati, bu dersi fiilen okutan öğretmenin hazırlık ve planlama görevi karşılığı ek ders ücretinin belirlenmesinde dikkate alınacaktır." şeklindedir.

İyi çalışmalar...

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.