Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
TOGAY BALIK / 2014-11-22
tayin harcırahıhakkında

iyi günler. Şırnakta öğretmenim.şu an annem ve teyzemle beraber yaşıyorum.Eş durumu tayini esnasında yol harcırahı alırken annem ve teyzem de bu hesaba dahil edilebilir mi?(Annem memur emeklisi,teyzem ise yetim aylığı almakta).teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli Öğretmenim!.

6245 Sayılı Harcırah Kanunu’na göre harcırah memura ve memurun bakmakla yükümlü olduğu aile fertlerine verilir. Sizde misafir bulunan akrabalara verilmez. Anneniz emekli imiş.

İyi çalışmalar…

 
şENOL YıLMAZ / 2014-11-22
kademeler arası md.yrd. normu

Görev yapmakta olduğum okulda, müdür yardımcılığı görev süresi olarak 4 yılı dolmayan tek Müdür Yardımcısıyım.Yönetici Norm Yönetmeliğine göre; aynı binada eğitim veren 1. ve II. Kademelere ait toplam öğrenci sayısı birlikte hesaplanarak 101 e kadar olan Özel Eğitim Okullarında 1 müdür yardımcısı normu verilmektedir, bu norm; öğrenci sayısı fazla olan kademeye verilen Müdür normunun bulunduğu kademe ile ilişkilendirilmektedir,18/07/2014 tarihinde açıklanan Norm Kadro Tespit Çizelgesinde , okulumuzda öğrenci sayısının I.Kademede fazla olması nedeni ile Müdür ve 1 adet Müdür Yardımcısı normu 1.kademeye verilmiştir.Ancak ben MEBBİS de II.Kademe de görevli Müdür Yardımcısıyım. 6528 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair kanunun GEÇİCİ 10.maddesi ( 8)" Bu maddenin yürürlüğe girdiği tarih itibarıyla halen Okul ve Kurum Müdürü, Müdür Başyardımcısı ve Yardımcısı olarak görev yapanlardan görev süresi dört yıl ve daha fazla olanların görevi, 2013-2014 ders yılının bitimi itibarıyla başka bir işleme gerek kalmaksızın sona erer. Görev süreleri dört yıldan daha az olanların görevi ise bu sürenin tamamlanmasını takip eden ilk ders yılının bitimi itibarıyla başka bir işleme gerek kalmaksızın sona erer." Maddesine binaen ve branşımın Özel Eğitim olması, kurumumuzda Müdür Yardımcılığı Hizmet süresi olarak 4 yılı dolmayan tek müdür yardımcısı olmam ,I. Ve II. Kademelerin ayrım yapılmadan öğrenci sayılarının birlikte hesaplanması,tıbkı öğrenci sayısı fazla olan kademe ile ilişkilendirilen Müdürlük normu gibi, I.Kademedeki müdür yardımcılı normu ile ilişkilendirilmem mümkün mü

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

(8) Bu maddenin yürürlüğe girdiği tarih itibarıyla halen Okul ve Kurum Müdürü, Müdür Başyardımcısı ve Yardımcısı olarak görev yapanlardan görev süresi dört yıl ve daha fazla olanların görevi, 2013-2014 ders yılının bitimi itibarıyla başka bir işleme gerek kalmaksızın sona erer. Görev süreleri dört yıldan daha az olanların görevi ise bu sürenin tamamlanmasını takip eden ilk ders yılının bitimi itibarıyla başka bir işleme gerek kalmaksızın sona erer. tek yardımcı olduğundan norm kad. yön.11/2. maddesi geçerli olmalıdır. Hoşça kalın

 
SERPIL GüNEş / 2014-11-22
ek ders

Merhabalar beden eğitimi öğretmeni olarak hafta sonu kursu kapsamında veli talebi ile kurs verebilir miyim?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli Öğretmenim!.

Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları” açıkladı. Buradaki “Kurslar hangi derslerden açılacak?” sorusuna “Ortaokul/imam hatip ortaokulu ve ortaöğretim kurumları haftalık ders çizelgesinde bulunan derslerden veli ve öğrenci talebine göre açılacaktır.” Denmektedir.

İyi çalışmalar…

 
EMRE ERBİLGİN / 2014-11-22
MTSK sınav sorumlusu görev iptali

Sınavda ne olduğunu bilmediğim bir konu yüzünden mtsk sınav sorumlusu olarak görev verilmesin diye rapor tutulmuş müfettiş tarafından bunun bir tebliği savunması ne bileyim geri dönüşü olamazmı bunun adil adeletli bir karar olmadığını düşünüyorum sonuçta haksızlık olduğunu düşünüyorum yardımcı olurmusunuz.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

kanuni haklarınız her zaman mevcut. selamlar

 
MUSTAFA BULUT / 2014-11-22
planlama ücreti

Değerli öğretmenim,kadromuzun bulunduğu okulda maaş karşılığı dersi doldurduktan sonra ,farklı bir okulda daha haftalık 10 saatin üzerinde derse girdiğimizde 10 saate 1 saat planlama ücreti alır mıyız?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Elbette alırsınız Hazırlık ve planlama 10 saate 1 saat olarak Verildiği göre alırsınız Fakat en fazla 3 saat alındığını Unutmayın

 
IREM KARAçAY / 2014-11-22
kurslar

Sayın Müfettişim, Oyun yazarlığı eğitimi veren bir atölye açmak istiyorum, 5580 sayılı özel eğitim kurumları kanununa mı tabi olacağım? Öyleyse atölyemi açmak için uygulamam gereken prosedür nedir? Eğitim verecek eğitmenlerin sahip olması gereken özellikler nelerdir? Teşekkür ederim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

özel öğretim kurumları kanunu,özel öğretim kurumları yönetmeliği,özel öğretim kurumları standartlar yönergesi genel hükümler,muhtelif kuslar(güncel mevzuat)selamlar

 
TUĞRUL GÌZEL / 2014-11-22
yöneticilerin yetiştirme kurs açabilmesi ve ekdersi

Değerli hocam merhaba tam gün tam yıl eğitim yapılan kurumda görevlendirme müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım... birkaç soru sormak istiyorum.1) görevlendirme müdür yardımcısı en fazla kaç saat ek ders alabilir?2)toplu sözleşme hükmü gereği görevlendirme müdür yardımcısıda haftalık ek dersi 2 saat arttırımlı mı alır?3)görevlendirme müdür yardımcılarınında yetiştirme kursunda 10 saate kadar kurs verebilir mi?4)yetiştirme kurslarının ek derslerini yazarken veri tipi olarak (101,110 gibi) hangi kodu kullanarak yazıyoruz.şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Sorunuz daha önce cevaplandırılmıştır.

 
YAşAR GENÇ / 2014-11-22
btr ve belletmenlik

Sayın hocam öncelikle daha önce sormuş oldugum soruya verdiğiniz cevap için teşekkür ederim Ben Yatılı bölge ortaokulunda bilişim teknolojileri öğretmeni olarak görev yapmaktayım aynı zamanda valilik onayıyla btr görevlendirmem yapıldı.çalıştığım okulda belletmenlikte yapıyorum ancak belletmenlik ve btr görevlendirmesi valilik tarafından onaylandığı için benım hafta içinde 4-3-4-3-4 şeklinde yazılan btr görenvlendirmesi ek derslerime ek olarak belletmenlik yaptığım günlerde benım btr görevlendirmemdeki ek dersim yazılmıyor belletmenlik 24 saat düzenine göre yapılıyor ve sadece belletmenlik ücreti alıyorum ve bana aynı gün içinde 2 ayrı ücretin ödenemeyeceğini söylüyorlar bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar teşekkür ederim şimdiden

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli Öğretmenim!.

Ek ders kararlarının her bir madde kapsamında alınacak ücreti o madde kapsamında değerlendirilmesi gerekmektedir. Sizin sorunuzdaki belleticilik görevinin de kendi kapsamında değerlendirilmesi ve bu madde kapsamında ödenecek ders ücretinin bu maddenin dışındaki maddeleri ile ilişkilendirilmemesi gerekmektedir.

Kararların 13. maddesi ise şu şekildedir: “Yatılı ve pansiyonlu okullarda öğrencilerin yeme, yatma, dinlenme, eğitim-öğretim ve benzeri hizmetlerinin yürütülmesinde belletici olarak görevlendirilen öğretmenlere her belleticilik görevi için 4 saat ek ders ücreti ödenir. Bunlardan 24 saat süreyle nöbet tutanlara ilave olarak 2 saat daha ek ders ücreti ödenir. Ancak, bir günde 3'ten fazla belletici görevlendirilemez ve bunlara ayda ödenecek ek ders ücreti 48 saati geçemez. Vekâleten atananlar dâhil yöneticilere, ek ders ücreti karşılığı belleticilik görevi verilmez.

İyi çalışmalar…

 
TUĞRUL GÌZEL / 2014-11-22
görevlendirme müdür yardımcısı ek dersi

sayın müfettişlerim; tamgün tamyıl kapsamındaki eğitim kurumuna görevlendirilen müdür yardımcısı kaç saat ek ders alması gerekir?20 saat mi yoksa 18 saat mi? ayrıca toplu şözleşme hükmü gereği haftalık 2 saat arttırımlı ödenmesi görevlendirilen müdür yardımcısını da kapsar mı? görevlendirilmelerin ekders ödenmesinde valilik veya kaymakamlık onayı fark eder mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Sayın yönetici. Sorunuz cevaplanmıştır.

 
MURAT UĞURLU / 2014-11-21
30 SAAT DERSE GİRENLER

30 saat derse giriyorum.6. sınıf sınıf/rehber öğretmenliği görevim var, ayrıca sosyal kulüp de görevliyim. okul idaresi 18 saat ek ders alabileceğimi belirterek 2 saatimi vermiyor bununla ilgili hangi mevzuatta ne var onlara ne gösterebilirim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli Öğretmenim!.

Bu konuda 16/12/2006/26378 sayılı resmi gazetede yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar’ın ilgili maddelerine bakabilirsiniz. 5/1/c, 6/1/b, 6/5 ve 11. maddelere bakabilirsiniz. Kararların ekindeki çizelgeye de bakabilirsiniz. 30 saat derse giriyorsanız bunun 15 saati maaş karşılığı, 15 saati ücret karşılığıdır. Hazırlık ve planlama kapsamında her 10 saate bir saat ücret alabileceğinize göre 30 saate 3 saat ücret de buradan alırsınız. Öğrenci kişilik hizmetleri kapsamında ise haftada 2 saat ücret alırsınız. 15+3+2=20  

İyi çalışmalar…

 
MEHMET BİLGİ / 2014-11-21
Ek ders Sorunu

Bilişim Teknolojileri ve Yazılımı dersi var. 6.sınıflar da 10 sınıf ve her sınıfa 2 saat olmak üzere toplamda 20 saat Bilişim Teknolojileri ve Yazılımı dersi var. Bunun dışında öğrencilerin seçtikleri 5. sınıf 6. sınıf 7. sınıf olmak üzere seçmeli Bilişim Teknolojileri ve Yazılımı dersleri de var. İdareye 30 saat ders almak istediğimi de bildirdim. Fakat idare 21 saatin üstünü verip vermeyeceklerini kendilerinin karar vereceğini söylediler. bir tane ücretli bilişimci geldi 20 yaşında bir çocuk üniversite okudumu onu bile bilmiyorum. bizim dersleri bölmüşler ve toplamda 26 saat ders verdiler. mevzuatta ise ücretli ile kadrolu öğretmen dersleri eşit bölüşür yazmamaktadır bunun yanlış olduğunu bildirdim fakat olumlu cevap alamadım. Ücetli öğretmenler torpille geliyormuş ve müdür ücretli öğretmeni mağdur edemezmiş cevabını aldım bende dilekçe ile durumu yazılı bildirdim... Olumsuz cevap gelecek biliyorum da. Buradan idari mahkemeye dava açacağım. Sormak istediğim okul müdürü ücretliyi normla çağırdım yada kamu yararı için bunu yaptım gibi kendini savunabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli Öğretmenim!.

Bu konuda 16/12/2006/26378 sayılı resmi gazetede yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar’ın “Kapsama dâhil örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görevli olup, aylık karşılığı ders görevini tamamlayan;

b) Genel bilgi ve meslek dersleri öğretmenlerine 6 saati zorunlu olmak üzere haftada 15 saate,

kadar alanlarında, alanlarında ek ders görevi verilemeyen veya kısmen verilebilenlere, ihtiyaç halinde ve istekleri üzerine alanları dışında da ek ders görevi verilebilir. Buradaki verilebilir ifadesi idarenin  insiyatifinde olduğunu göstermektedir. derslerin dengeli dağıtımı konusunda  kararların 20. maddesine bakabilirsiniz.Ancak okulunuzda BT öğretmeni normu olduğu ücretli öğretmenin şartları taşıyıp taşımadığı başka konular. 

İyi çalışmalar…

 
ZELIHA KURUTOPRAK / 2014-11-21
ek ders

ben bir kuran kursunda kuran kursu ogreticisi ve ayni zamanda oranin yoneticisi olmam lazim fakat 1yila yakindur beni yonetici gostermemisler arayip uyardim dikkate almadilar bunu karsiliginda bana haftalik 3 saat ek ders ucreti yatirilmadi ben bunlari gecmise donuk hesaplatip alabilirmiyim

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Saygıdeğer Eğitimci!..

Geçmişe yönelik lehte veya aleyhte hatalı ek ders ödemeleri için çizelgeyi hazırlayıp kurumunuza başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

İyi çalışmalar…

 
MEHMET BİLGİ / 2014-11-21
Ek ders

Okulumuzun tek bilişim teknolojileri öğretmeniyim. 5. sınıflarda 20 saat ve 6 sınıflarda 20 saat bilişim dersim var bunun yanında 5 6 ve 7. sınıflarda seçmeli açıldı ve ders sayım daha da arttı. İdare ücretli bir öğretmen çağırdı ve bana 26 saat ders verdiler bu mevzuata aykırı bir durum değil mi ücretli öğretmenle beni eşit tutup dersleri eşit bölebilir mi idare. 15 maaş karşılığı 6 saat zorunlu ek ders bunun yanında isteye bağlı 9 dersi istiyorum da bu 9 saat bize bağlı istersek veriririm istemezsem vermem diyor böyle bir hakkı var mı idarenin ? ücretli öğretmen mevzuatı öğretmenin olmadığı durumlarda diye geçiyor okula dilekçe verdim haklı mıyım değil miyim açık bir şekilde cevap verirseniz sevinirim. Kolay gelsin iyi günler...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Sorunuz cevaplanmıştır.

 
BERKIN BILGE / 2014-11-21
Program İlavesi

İyi günler, Beykoz'da ki özel eğitim ve rehabilitasyonumuza Özel Öğrenme Güçlüğü Program ilavesi almak istiyoruz. Yeni değişen Standartlar yönergesine uygun şartları oluşturabilmekteyiz fakat bir duyuma göre yapılan uygunluk denetiminde varolan programlarında yeni yönergeye uygun olması bekleniyormuş. Yani şu anda 1 adet 8m2 bireysel ve 15m2 grup odası ile Yaygın Gelişimsel eğitimi verebiliyorken, bu konuda da sıkıntı yaşayacağımız söyleniyor. Konu ile ilgili bilgilendirmenizi, saygı ile arz ederiz.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Özel öğretim kurumları yönetmeliği ve ilgili standartlar yönergesini okuyunuz. Hoşça kalınız

 
şAKIR / 2014-11-21
bilgilenme

Merhaba kolay gelsin sayın müfettişlerimiz... herhangi bir kademede müdür ve müdür yrdclığı görevini yapanlar ek ders alma zorunluluğunda mıdırlar?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Yöneticiler maaş karşılığı 6 saat derse girmek zorundadırlar.  iyi günler

 
Z çAKıREYNEP / 2014-11-21
yetiştirme kursu

müdür yardımcısı olarak görevlendirilen öğretmen hafta içi mesai saatinde yetiştirme kursu açabilir mi ?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici.

Kurslar yönerge gereği
ders saatleri dışında açılmalıdır. Müdür yardımcısı olarak görevlendirilen öğretmeniniz kurs merkezi müdür yardımcısı ise 6 saate kadar ders alabilir ve bu 6 saatin de ücretini alır. Yöneticinin kurs merkezi yöneticisi olarak görevi yoksa diğer öğretmenler gibi değerlendirilir.(MEB’in Konya Valiliğine gönderdiği 07/11/2014 tarih ve 5129573 sayılı görüş yazısı)

İyi çalışmalar…

 
AHMET MERT / 2014-11-21
evde eğitim hizmeti

sayın müfettişim; ücretli öğretmenimiz 30 saat derse giriyor. bunun yanında evde eğitim hizmeti için 10 saate kadar görevlendirilebilir mi? eğer görevlendirilirse ücreti nasıl olacak?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

Değerli yönetici.

Evde eğitim hizmeti için kadrolu bir öğretmenin görevlendirilmesi daha uygun olacaktır.

İyi çalışmalar…

 
MEHMET EREN / 2014-11-21
EGZERSİZ

Sayın BİLİR Bir idareci yetiştirme kursundan diğer bir idareci de hafta sonu egzersiz denetiminden dolayı ek ders alabilir mi? Yani okul müdürü tamamlayıcı kurslardan dolayı2+2 Müdür yardımcısı da hafta sonu yapılan egzersiz çalışmalarından sorumlu idareci olduğu için 2+2 saat ek ders ücreti alabilir mi? Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

Değerli yönetici.

Yöneticilere hafta sonu öğretmenlerin yürüttükleri ders dışı eğitim çalışmalardan dolayı ek ders ücreti ödenmesi ile ilgili bir uygulama bulunmamaktadır.

İyi çalışmalar…

 
ABDULLAH YILDIZ / 2014-11-21
idarecilerin ek ders ücreti

Destekleyici ve yetiştirici kurslardaki kurs müdürü ve görevli müdür yardimcisi bu görevinden dolayı ek ders alır mı? Şimdiden Teşekkür ederim..

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici. Yetiştirme
kursları yönergesi ekinde yer alan soru-cevap bölümünde ücretlerin ek ders kararlarının 8. maddesine göre alınacağı belirtilmektedir. 8. maddede ise öğretmenlere ve yöneticilere bu kapsamda derse girmeleri kaydıyla 10 saate kadar ek ders ücreti verilir denmektedir. Yine aynı maddede yöneticilerden birine kursların hafta sonu olması durumunda yönetim görevi karşılığında günde 2 saat ücret verilir denmektedir. Kısacası hafta içi ya da hafta sonu yöneticilere de yetiştirme kurslarında ders ve buna bağlı olarak ücret verilebileceği, kursun hafta sonu olması durumunda ise yöneticilerden birine günlük 2 saat ücret verilebileceği değerlendirilmektedir.

İyi çalışmalar…

 
ALI KAYALıSU / 2014-11-21
DESTEKLEYCİ KURSLARDA ÜCRET

Sayın BİLİR Destekleme ve Yertistirme kursları hafta içi yapılıyor.kurs müdürü ve kurs müdür yardımcısı ek ders ücreti alabilir mi? yani her biri haftalık 4 er saat ek ders ücreti alabilir mi? Saygılarımla...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici. Yetiştirme
kursları yönergesi ekinde yer alan soru-cevap bölümünde ücretlerin ek ders kararlarının 8. maddesine göre alınacağı belirtilmektedir. 8. maddede ise öğretmenlere ve yöneticilere bu kapsamda derse girmeleri kaydıyla 10 saate kadar ek ders ücreti verilir denmektedir. Yine aynı maddede yöneticilerden birine kursların hafta sonu olması durumunda yönetim görevi karşılığında günde 2 saat ücret verilir denmektedir. Kısacası hafta içi ya da hafta sonu yöneticilere de yetiştirme kurslarında ders ve buna bağlı olarak ücret verilebileceği, kursun hafta sonu olması durumunda ise yöneticilerden birine günlük 2 saat ücret verilebileceği değerlendirilmektedir.

İyi çalışmalar…

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.