Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
ÖZKANALİ / 2014-11-25
kurs

SAYIN HOCAM HAFTASONU KURSLARDA GÖREV ALAN YÖNETİCİLERİN EK DERSİ NE KADAR YAZILIR.BUNUNLA İLGİLİ HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN KONYA VALİLİĞİNE YAZDIĞI GÖRÜŞ YAZISI BAĞLAYICI MIDIR.TEŞEKKÜRLER

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Sorunuz daha önce cevaplanmıştır.

 
RAMAZAN TEZCAN / 2014-11-25
yetiştirme kurslarında müdür yardımcısı kursta öğretmen olarak ücret alamaz mı

Sayın yetkili Okulumuzda açılan yetiştirme kursunda branşı matematik olan başka bir okulun müdür yardımcısı okulumuzda 4 saat matematik dersinde öğretmen olarak kurs görevi verdik.Ama idareci olduğu için ekders ücreti ödenemez denmektedir.Arkadaşın idareci olması gerekçesiyle ücret onayı alamamaktayız.Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz.Isparta

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

              Müdür ve müdür yardımcılarının yetiştirme kurslarında görev alabileceğine dair MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün Konya Valiliği’ne hitaben yazdığı 07/11/2014 tarih ve 10.04/5129573 sayılı  görüş yazısı bulunmaktadır. İlgili yazıyı gereğince ücret onayınızı alabilirsiniz.İyi çalışmalar diliyorum.

 
EKREM KARALI / 2014-11-25
Cevaplar net olsa

sayın maarif müffetişlerimiz,soru soruluyor sizler de aynen yönergedeki gibi cevaplıyorsunuz.zaten yönrge çok net anlaşılasaydı soru sormazdık.biz hala hafta için destekleyici kurslarda görevli(derse girmeyen) ilkokul müdür ve yardımcısının görevli oldukları için 2+2 saat ek ders ücreti alıp alamadıklarını maalesef öğrenemedik. Saygılarımızla.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Sorunuz daha önce de cevaplanmıştı. Ek ders kararları yöneticilere yonetim gorevleri karsiliginda sadece hafta sonu kurslarında ücret verilebilcegini belirtmektedir. 

 
HAKAN KARADAĞ / 2014-11-25
Zaman aşımı

İlçe MEM İnsan Kaynakları bölümünden sorumlu şube müdürüyüm. Bir başka bölüm memuru ilçe içi bir kurumda görevlendirildi. Görev tebliği yapmadık. Aldığı raporları görevlendirildiği kuruma gönderdik. Raporları bitimi o kurumda göreve başlamış. Raporları arasındaki boşluğu kurum müdürü bize yazmış, ben o yazıyı görmedim. Aradan on ay geçmiş müfettişler soruşturma yapıyor. Ceza alır mıyım? Memur hakkında zamanında işlem başlatmadık. zaman aşımı var mıdır?Teşekkür ederim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Merhaba,

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun “Amir durumda olan devlet memurlarının görev ve sorumlulukları” başlığı altındaki 10. Maddesinde “Devlet memurları amiri oldukları kuruluş ve hizmet birimlerinde kanun, tüzük ve yönetmeliklerle belirlenen görevleri zamanında ve eksiksiz olarak yapmaktan ve yaptırmaktan, maiyetindeki memurlarını yetiştirmekten, hal ve hareketlerini takip ve kontrol etmekten görevli sorumludurlar” denilmekte olup, kurum müdürü memurun gelmediği günleri size bildirmiş, ancak siz görmemişsiniz. Eğer kayıtlarınızda gözüküyorsa sorumluluktan kurtulamazsınız.

            Yine aynı kanunun “Zamanaşımı” başlığı altındaki 127. Maddesinde  Bu Kanunun 125 inci maddesinde sayılan fiil ve halleri işleyenler hakkında, bu fiil ve hallerin işlendiğinin öğrenildiği tarihten itibaren;

             a) Uyarma, kınama, aylıktan kesme ve kademe ilerlemesinin durdurulması cezalarında bir ay içinde disiplin soruşturmasına,

             b) Memurluktan çıkarma cezasında altı ay içinde disiplin kovuşturmasına,

             Başlanmadığı takdirde disiplin cezası verme yetkisi zamanaşımına uğrar” denilmekte olup, zaman aşımı size gönderilen evrakın kayıtlarınıza girdiği günden itibaren başlar. Eğer memur devlet memurluğundan çıkarma cezasından daha hafif bir ceza alacaksa zaman aşımı 1 aydır, devlet memurluğundan çıkarma ise 6 aydır. Her iki durumda da zaman aşımı söz konusudur. Bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Nuh TEMİZ

 
YUSUF şAN / 2014-11-25
ek ders

ilkokul ve ortaokulun aynı binada olduğu bir kurumun müdürü aylık ne kadar ek ders alır

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Aynı binada tek okul ya da iki okulun olması verilecek ek dersin miktarını değiştirmez değerli yöneticim.

 
GöKHAN BAYSAL / 2014-11-25
yetiştirme kursu

hayırlı akşamlar sayın denetmenim ben görevlendirme müdür yardımcısıyım okulumda yetiştirme kursu açıldı ve hafta içi yapılmakta ve kursta 4 saat Türkçe dersi açığı var ben ise okulumda 12 saat derse giriyorum ben kurstaki o 4 saat Türkçe dersini almak istiyorum alabilir miyim?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Alabilirsiniz sayın yöneticim.

 
MUHAMMET TEMEL / 2014-11-25
destekleyici kurs ve rehber öğretmen

Rehber öğretmen olarak görev yapmaktayım. Görev yaptığım okulda destekleyici kurslarda görev alabilrirmiyim. Alabiliyorsam ek ders karşılığı var mıdır?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Destekleyici kurslar yönergesine göre haftalık ders çizelgesinde yer alan derslerde kurs açılmaktadır. 80 Sayılı karar'a göre rehber öğretmenin ücret karşılığı girdiği ve haftalık ders çizelgesinde yer alan herhangi bir ders bulunmamaktadır.  Bu nedenle rehber öğretmenin destekleyici kurslarda ders almasının mümkün olmadığı değerlendirilmektedir.

 
CIHAD DöNER / 2014-11-25
görevlendirme müdür başyardımcısı ek dersi

Pansiyonlu bir Anadolu Lisesinde valilik oluruyla müdür baş yardımcısı olarak görevlendirildim.Yerine görevlendirildiğim kadrodaki arkadaş ise bakanlik onayı ile il milli eğitim müdür yardımcısı olarak görevlendirilmişti.Bu durumda haftalık kac saat ek ders almam gerekir?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Görevlendirildiğiniz pozisyonun tüm şartlarını taşımanız koşuluyla görevlendirildiğiniz o pozisyonun ek ders ücretinden faydalanırsınız. Bunun için de Ek ders kararlarına ve ekli çizelgeye bakabilirsiniz.

 
ARZU YILMAZ / 2014-11-25
ekders

Iyi geceler öncelikle tüm ögretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım. Ben norm fazlası sınıf öğretmeniyim okulumda özel eğitim sınıfı açıldı bir öğrencim var 30 saat derse giriyorum..ekdersim normal ücretlendirme olarak yapılmış rehber öğretmenimiz %25 fazla olması gerektiğini söyledi müdürümüz 160 saatlik sertifikam olmadığı ıçın verilmeyeceğini söyledi ilçe milli egitimden bu şekilde onay alınmış. bununla ilgili ne yapmam gerekiyor.yasal bir belge ile bunu ispatlayabilir miyim

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Değerli öğretmenim. 657 sayılı devlet memurları kanununun 176. maddesi ve Bakanlık'ın bu konudaki çeşitli görüş yazılarına göre %25 fazlasını almalısınız.

 
SADIK ERASLAN / 2014-11-25
Ekders

merhaba sayın hocam; Kurumumuz da geçici görevlendirme ile şube müdürü olarak çalışan okul müdür yardımcısı ekders alırmı? alırsa bulunduğu esas kadrosu olan müdür yardımcılığı ekdersini yoksa daha önce şube müdrlerine verilen 18 saat mi alır.Teşekkürler

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yöneticim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Sorunuzun cevabına gelince: Hakem Kurulu Kararına göre yönetici iken başka bir kuruma yönetici olarak görevlendirilenler ek dersi fazla olan kurumun ek dersinden yararlandırılırlar.

 
MAZLUM KIRKAN / 2014-11-25
Aday Öğretmene Sınıf Verilirmi

Hocam okuluma yeni atanan aday öğretmenlere sınıf rehber öğretmenliği verilirmi. Bu öğretmenler branş öğretmenleridir.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

Merhaba;

Millî Eğitim Bakanlığı Aday Memurların Yetiştirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin 24. Maddesinde aday öğretmenler için “3) rehber öğretmen nezaretinde derse girer, müstakil ders veremezler.” açıklaması bulunmasına rağmen aynı yönetmeliğin 39. maddesinde geçen  “öğretmen politikasının en etkin ve verimli olarak hayata geçirilebilmesi bakımından, personel genel müdürlüğünün teklifi, merkezî eğitim yönetme kurulunun uygun görüşü ve bakan onayı ile gerekli görülen hizmet alanlarındaki aday öğretmenlerin adaylık eğitimleri rehber öğretmen gözetiminde müstakil derse girerek tamamlattırılır,” hükmü yer almaktadır. Önceliğin adaylığı kaldırılmış öğretmenlere verilmesinde fayda bulunmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaç halinde aday öğretmenlere de sınıf rehber öğretmenliği verilebilir. İyi çalışmalar.

 
SEVIL GüNDüZ / 2014-11-25
teog

ben 8. sınıf öğrencisiyim.bu sene teoga gircem ve 27-28 kasım olunacak 1. teogun konularını öğrenmek istiyorum.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

Sayın Öğrencimiz, Dersinize giren öğretmenlerinizle konuştuğunuzda size yardımcı olacaktır. Bitirilmesi gereken konular okullara bildirilmektedir. Başarılar dilerim

 
HAYRİ YAVUZ / 2014-11-25
SERBEST ETKİNLİKLER

1.İlkokul 1. ve 2.sınıf Serbest Etkinlikler dersi ile ilgili bilgi, belge ve dökümana ihtiyacım var.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.İlginize şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.Saygılarımla.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

Serbest etkinlikler dersi 2010-2011 Öğretim Yılından itibaren uygulanmaya başlanmış olup Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının 2010 yılında yayımlanan 0006181 sayılı resmi yazısında bu dersinin amacı,öğretici ve eğlendirici etkinlikler yoluyla öğrencilerin okulu daha çok sevmelerini, bir aile ortamı gibi benimsemelerini, okulda kendilerini rahat ifade edebilmelerini, güvende hissetmelerini,daha mutlu olmalarını sağlamak, diğer öğrencilerle etkileşimlerini arttırarak sosyalleşmelerine yardımcı olmak; zihinsel, fiziksel,sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak olarak açıklanmıştır. Bu yazıda serbest etkinlik saatinde uygulanacak etkinlikler yoluyla öğretmenlerin öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkarabilecek ortamlar düzenlerken öğrencilerin de kendilerini tanıma imkanı elde edecekleri belirtilmektedir. Değerli öğretmenim yukarıda açıklanan  amacı gerçekleştirecek her türlü etkinliği kendiniz üretebileceğiniz gibi eğitim sitelerinde paylaşılan etkinlik örneklerinden görev yaptığınız okulda uygulanabilir olduğunu düşündüğünüz etkinliklerden de faydalana bilirsiniz.Ayrıca Talim Terbiye Kurulu Başkanlığınca yayınlanan ilköğretim haftalık ders çizelgeleri sonunda yer alan “Açıklamalar” başlığı altında serbest etkinlikler ile ilgili bölümlerde size bilgi sunacaktır.(TTK’nın 20/07/2010 tarih ve 75 sayılı kararı ile 25/06/2012 tarih ve 69 sayılı kararı). İyi çalışmalar… 

 
BERAT BİLGİN / 2014-11-25
okulöncesi öğretmeni

Sayın müfettişim okulöncesi öğretmeniyim okulumda müdür yetkli olarak görevlendirilme teklifi verildi olurunu bekliyorum. benden başka 4 tane sınıf öğretmeni var bu mevzuata uygunmudur.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Sn Hocam yanlış anlamadı isem Birleştirilmiş Sınıfta öğretmensiniz.Sınıf Öğretmeni olan arkadaşlardan ücretli olmayan, adaylığı kaldırılmış bir aday var ise onun olması uygundur.Zaruri olmadıkça Okul Öncesi Öğretmeninin Müdür Yetkili olarak görevlendirilmesi uygun değildir.Siz yapılmış iseniz ozaman diğer arkadaşlar ya ücretli ya da aday öğretmendir diye düşünüyorum.

 
YUSUF YAPAR / 2014-11-25
müdür yardumcısının yetiştirme kursunda fiili derse girmesi

Hayırlı günler .Sayın denetmenim bir ortaokulda müdür yardımcısıyım hafta sonu kurslarında branşım olan sosyal bilgiler dersinde öğretmen ihtiyacı bulunmaktadır. okul müdür yardımcısı hafta sonu kursunda fiili derse girebilir mi? hafta içi 6 saat zorunlu 6 isteğe bağlı dersime giriyorum. yeni yetiştirme kursu yönetmeliğine göre öğretmenler gibi hafta sonu kursuna girip. haftada toplam 40 saate kadar ders alma hakkımız var mıdır saygılar dilerim iyi çalışmalar

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

         Bu konuda sitemize gönderilen ve cevaplandırılan benzer soruları da inceleyebilirsiniz. Müdür ve müdür yardımcılarının yetiştirme kurslarında görev alabileceğine dair MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün Konya Valiliği’ne hitaben yazdığı 07/11/2014 tarih ve 10.04/5129573 sayılı  görüş yazısında “…Kurs yönetiminde görevi olmayan müdür ve müdür yardımcıları öğretmenler gibi değerlendirilir.” açıklaması bulunmaktadır. İyi çalışmalar diliyorum.

 
MURAT / 2014-11-25
sınıf temizliği

bir lisede müdürlük yapıyorum.iki okul eğitim görüyoruz.biz sabahçı diğer okul saat 2 den sonra akşam 8 e kadar eğitim görüyorlar.sınıflarımızın ders görülen ve üstümüze düşen kısımlarını temizliyoruz.ama diğer okul akşam hiçbir temizlik yapmıyor ve sabah geldiğimizde kullandıkları 10 sınıf leş gibi malesef öğrencilerimiz burada ders görmek zorunda kalıyorlar.idarecileriyle çok defa görüşmemeize rağmen bir iyileşme olmadı.ne yapalım lütfen acil cevap saygılar...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

            Bu tür sorunların sözlü iletişimle çözülmesi en doğru olanı ve bizim de tavsiye edeceğimiz şeydir.Fakat bu süreci yaşadığınızı ve bir sonuç almadığınızı belirttiğinize göre şikayetlerinizi okul müdürlüğünüzce resmi yazı ile diğer okul müdürlüğüne bildirebilir ve yine bir iyileşme söz konusu olmadığı takdirde disiplin soruşturulması yapılabilmesi için başvuruda bulunabilirsiniz.Kolay gelsin.

 
ÖNDER KARA / 2014-11-24
VELİ ZİYARETİ

Sayın denetmenim veli toplantısını yaptım ancak müdürümüz bize velilerin evine gidip veli ziyaret formu doldurun ve bunu fotoğraflandırın veli ile birlikte fotoğraf çekin kaymakamlık öyle istiyor dedi. acaba veli ziyaretleri zorunlu mu ?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

          Sayın öğretmenim, veli ziyaretlerini zorunlu kılan açık, net bir mevzuat hükmü bulunmamakla birlikte öğretmenler kurulunda böyle bir karar almanız, okul rehberlik çerçeve planına böyle bir çalışmaya yer verilmesi gibi eğitim öğretim yılı boyunca okullarımızda ya da İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizde oluşturulan kurul ve komisyonlarca alınan kararlar ve yapılan planlamalar da sizin için bağlayıcıdır.

          Ayrıca, çalıştığınız okul türünü belirtmemişsiniz ancak Orta Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin Öğretmenlerin görevleri ve sorumlulukları 86.maddesinde bulunan,

“e) Sorumluluğuna verilen sınıf rehber öğretmenliği görevini yürütür. p) Müdür tarafından verilen görevin gerektirdiği diğer görev ve sorumlulukları yerine getirir.”

       Okul Öncesi Eğitim Ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği’nin Öğretmen başlıklı 43. Maddesinde bulunan,

”(1) Okul öncesi ve ilköğretim kurumu öğretmenleri, kendilerine verilen grup/sınıf/şubede eğitim ve öğretim faaliyetlerini, eğitim ve öğretim programında belirtilen esaslara göre planlamak ve uygulamak, ders dışında okuldaki eğitim ve öğretim işlerine etkin bir biçimde katılmak ve bu konularda mevzuatta belirtilen görevleri yerine getirmekle yükümlüdür.” hükümleri de bu çalışmayı yapmanızı desteklemektedir.

Ev ziyaretleri öğretmen ve veli arasındaki iletişimi, işbirliğini arttıran en önemli aktivitelerden birisidir. Bunu okul müdürünüzün veya kaymamamın bir isteği,emri gibi görmeyip sınıf öğretmeni veya sınıf şube rehber öğretmeni olarak öğrencinin aile ortamı yerinde gözlemlemek, öğrencinin sorunlarının nedenleri hakkında bilgi toplamak böylece onu daha iyi tanımak amacıyla yaparsanız etkili olacaktır.İyi çalışmalar diliyorum.

 
AHMET DERMAN / 2014-11-23
görevlendirme müdür ek dersi

MERHABALAR SAYIN HOCAMGÖREVLENDİRME OLARAK MÜSTAKİL OKULDA MÜDÜR VEKİLLİĞİ YAPMAKTAYIM 4 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM ALACAĞIM EK DERS HAFTADA KAÇ SAAT OLUR VE DAYANAĞI NEDİR TEŞEKKÜRLER

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

İyi çalışmalar…

Değerli yönetici. Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Sorunuza gelince 4 yıllık öğretmen olduğunuzu yazmışsınız ama MEB’e Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin 6. maddesindeki müdür olarak görevlendirileceklerde aranan özel şartlardan herhangi birini taşımanız yeterlidir aslında. Diğer şartları taşıyıp taşımadığınıza bakmalısınız. Anladığım kadarıyla maddede belirtilen özel şartlardan herhangi birini taşımıyorsunuz. Bu durumda Ek Ders Kararlarının 16/2 maddesi görevlendirilmiş olmalısınız. Bu madde kapsamında ise yönetim göreviniz karşılığı 18 saat ek ders ücreti alırsınız.

İyi çalışmalar…

 
HASAN KAYA / 2014-11-23
okul müdürlüğü

Sınıf öğretmeni ortaokula müdür olarak atanabilir mi? Bu soruyu üçüncü kez soruyorum.Ne yayınlıyorsunuz.Ne cevaplıyorsunuz.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Sn Hocam, Sınıf Öğretmenleri Ortaokullara Müdür olarak atanamazlar.Nedenide girecekleri ders karsılıklarının olmamasıdır.

 MEB YÖNETİCİLERİNİN GÖREVLENDİRİLMELERİNE İLİŞKİN YÖNETMELİK

Yönetici olarak görevlendirileceklerde aranacak genel şartlar

MADDE 5 (1) Yönetici olarak görevlendirileceklerde aşağıdaki genel şartlar aranır;

a) Yükseköğretim mezunu olmak,

b) Son başvuru tarihi itibarıyla Bakanlık kadrolarında öğretmen olarak görev yapıyor olmak,

c) Görevlendirileceği eğitim kurumuna, görevlendirileceği tarihte alanı itibarıyla öğretmen olarak atanabilme şartını taşıyor olmak,

ç) Görevlendirileceği tarih itibarıyla, son dört yıl içinde adlî veya idarî soruşturma sonucu yöneticilik görevi üzerinden alınmamış olmak.

 
SERPIL GüNEş / 2014-11-22
hafta sonu kursu

Merhabalar .. Branşım Beden Eğitimi .Hafta sonu kurslarında görev alabilir miyiz?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli Öğretmenim!.

Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları” açıkladı. Buradaki “Kurslar hangi derslerden açılacak?” sorusuna “Ortaokul/imam hatip ortaokulu ve ortaöğretim kurumları haftalık ders çizelgesinde bulunan derslerden veli ve öğrenci talebine göre açılacaktır.” Denmektedir.

İyi çalışmalar…

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.