Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
SELMAN KARA / 2016-02-04
Müdür Yardımcısı

Merhabalar değerli hocam.İlkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım.Okulumuzda açılan destek eğitim odasında 12 saat derse girmekteyim ve 6 saat ek ders yazıyorum.4.sınıflar için de 8 saat Din Kültürü derslerine girebilir miyim?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Yöneticiler kararların 5. ve 6. maddeleri gereği 12 saat derse girdiklerinde ilk 6 saat aylık karşılığı olarak değerlendirilir, ikinci 6 saat ücret karşılığı olarak değerlendirilir. Yöneticiler bu derslere normal müfredat kapsamındaki derslerde girebildikleri gibi destek eğitim odasında da girebilirler.

İyi çalışmalar.

 
MUHAMMET YAYLACI / 2016-02-04
Yillik izin ve Babalik izni

İyi günler Sayın Hocam 16 Ekim 2015 ten bu yana görevlendirme müdür yardımcılığı yapıyorum. 25 ocaktan itibaren 20 gün yıllık izin alacağım. Yıllık izindeyken baba olacağım inşallah. Örneğin yıllık iznimin 13. Gününde babalık izni alırsam kullanmadigim 7 günlük yıllık iznimin durumu ne olur. Şimdiden cevabınız için teşekkürler

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

Kullanamadığınız yıllık izinleri izin yönergesinin 7 nci maddesine göre yine kullanabilirsiniz. Bebeğe ve annesine sağlık dileklerimizle..

 
ENGIN DEMIR / 2016-02-04
ders saatleri

İyi çalışmalar hocam; halk eğitimde (teknik eğitim) bilgisayar öğretmeniyim. hafta içi 20 saat maaş karşılığı kursum var. Cumartesi ve Pazar günleri sabah 5 öğlen 5 saatlik iki kurs açsam; 1-Günde 10 saat derse girebilir miyim? 2-Bu 20 saat dersin tamamı ek ders olur mu?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Bu konuda daha önce de cevaplanan sorular var. Detaylar için bu cevaplara bakabilirsiniz. Ancak burada şunu belirtmeliyim ki ek ders kararlarının 8. maddesine göre girilebilecek en fazla ders saati sayısı 10'dur.

İyi çalışmalar..

 
AYŞE TUFAN / 2016-02-04
müdür yetkili

Birleştirilmiş sınıflı okulda müdür yetkili sınıf öğretmeniyim. yarıyıl tatilinde okulda bulunmak zorunda mıyım?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

Kurum mevzuatınız gereği Müdür yetkili öğretmen, müdürün görev, yetki ve sorumluluklarını üstlendiğinden, bu konuda diğer okul müdürleriyle benzer statüdesiniz. Yani MEB izin yönergesine tabi olmanız gerekir. Yönergenin 7.maddesi kapsamında izin kullanabilirsiniz. İzin kullanmak istemeyip yarıyıl ve yaz tatillerinde fiilen çalışmanız halinde de haftada 12 saat ek ders ücreti alabilirsiniz. Selamlar..

 

 
HASAN CAN / 2016-02-04
Ücretli Öğretmen öğrenci gelmemesi

İyi günler; Ortaokulumuz bünyesinde Orta-Ağır Zihinsel engelliler sınıfımız var.Burada 2 öğrencimiz var bazen ikisi birden derse gelmiyor haliyle öğretmen de derse giremiyor. Bu durumda ücretli öğretmenin o günkü ders ücreti kesilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Ücretli öğretmenlerin ek ders ücretinin ödenebilmesinin ilk koşulu ders görevinin fiilen yapılmış olmasıdır.

İyi çalışmalar.

 
AZIZ GüVEN / 2016-02-04
destekleme ve yetiştirme kurslarında kayıt sorunu

destekleme ve yetiştirme kursu kapsamında, halk eğitim merkezinde üniversiteye hazırlık dersi vermek istiyorum. kayıt için öğrencilerin mezun olması gerekiyor ancak mezun öğrencilerden yaşı büyük olanların kayıtlarını sistem görmüyor. yaş sınırlaması varmı? varsa sınırlama tam olarak kaç yaş?

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Yönergede "Örgün veya yaygın ortaöğretim kurumlarından mezun olan kursiyerler" sayılıyor ve herhangi bir yaş sınırından bahsedilmiyor. Kurumla tekrar iletişim kurmanızı öneririz.Selamlar..

 
MEHMET / 2016-02-04
EK DERS

Müfettiş bey, branşı sınıf öğretmeni olan biri orta okulda müdür vekili olarak görevlendirilirse maaş karşılığı ve isteğe bağlı derse girer mi? Girerse kaç saat girer? İyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Branşı ne olursa olsun yöneticiler kararların 5. ve 6. maddelerine göre aylık karşılığı 6 saat ders görevlerini tamamladıktan sonra isteğe bağlı olarak 6 saat daha derse girebilirler.

İyi çalışmalar.

 
VEDAT SEMERCI / 2016-02-04
il dışı isteğe bağlı yer değiştirene 2 yıla 1 kademe

Sayın Maarif Müfettiş'im; 2 yıla 1 kademe uygulaması birçok defa soruldu ve cevapladınız, fakat benim sorumun ve sorunumun cevabını bulamadım. ilk atama ile göreve başladığım ilçede daha önce 2 yıla 1 kademe uygulamasından 1 kademe aldıktan sonra aldım, bu sene 1 kademe daha alacakken isteğe bağlı olarak farklı bir ildeki okula atandım. sorum şu; 2 yıla 1 kademe uygulaması diğer şartları da taşıması halinde isteğe bağlı olarak yer değiştirenlere veya mazerete bağlı olarak yer değiştirenlere de ugylanmaya devam eder mi ?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

150 Seri Nolu Devlet Memurları Kanunu Genel Tebliğine göre;

Atama ve yer değiştirme yönetmeliğine göre zorunlu atamaya tabi ve kalkınmada 1 inci derecede öncelikli yörelerdeki illerden (Erzurum ve Artvin illeri dahil) birini herhangi bir nedenle (eş durumu, istek v.b.) tercih eden personel, kurumunca hizmet ihtiyacı nedeniyle tercihi uygun görülerek atama yapılması halinde anılan madde hükmünden yararlandırılacaktır.

Kalkınmada 1 inci derecede öncelikli yörelerdeki illerden (Erzurum ve Artvin illeri dahil) birini herhangi bir nedenle tercih eden, kurumunca hizmet ihtiyacı dikkate alınarak ataması yapılan personel kendi kurumunun atama ve yer değiştirme yönetmeliği uyarınca zorunlu atamaya tabi olmaması halinde ise anılan madde hükmünden (657 sayılı DMK Md:64) yararlandırılmayacaktır.

 
VEDAT SEMERCI / 2016-02-04
il dışı isteğe bağlı yer değiştirene 2 yıla 1 kademe

Sayın Maarif Müfettiş'im; 2 yıla 1 kademe uygulaması birçok defa soruldu ve cevapladınız, fakat benim sorumun ve sorunumun cevabını bulamadım. ilk atama ile göreve başladığım ilçede daha önce 2 yıla 1 kademe uygulamasından 1 kademe aldım, ancak bu sene 2 ay kala 1 kademe daha alacakken isteğe bağlı olarak farklı bir ildeki okula atandım. sorum şu; 2 yıla 1 kademe uygulaması diğer şartları da taşıması halinde isteğe bağlı olarak yer değiştirenlere veya mazerete bağlı olarak yer değiştirenlere de uygulanmaya devam eder mi ? bulunduğum ilçede yine zorunlu hizmete dahil olan bir okulda zorunlu hizmet yükümlüsü olarak çalışmama rağmen,isteğe bağlı olarak yer değiştirdiğim için faydalanamıyorum. teşekkür ederim şimdiden.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

150 Seri Nolu Devlet Memurları Kanunu Genel Tebliğine göre;

Atama ve yer değiştirme yönetmeliğine göre zorunlu atamaya tabi ve kalkınmada 1 inci derecede öncelikli yörelerdeki illerden (Erzurum ve Artvin illeri dahil) birini herhangi bir nedenle (eş durumu, istek v.b.) tercih eden personel, kurumunca hizmet ihtiyacı nedeniyle tercihi uygun görülerek atama yapılması halinde anılan madde hükmünden  (657 sayılı DMK Md:64) yararlandırılacaktır.

Kalkınmada 1 inci derecede öncelikli yörelerdeki illerden (Erzurum ve Artvin illeri dahil) birini herhangi bir nedenle tercih eden, kurumunca hizmet ihtiyacı dikkate alınarak ataması yapılan personel kendi kurumunun atama ve yer değiştirme yönetmeliği uyarınca zorunlu atamaya tabi olmaması halinde ise anılan madde hükmünden (657 sayılı DMK Md:64) yararlandırılmayacaktır.

 
FAHRİ ARSLAN / 2016-02-04
geçici görevlendirme

bizim okulda asli görevle çelışan müdür yardımcıları 22 saat ek ders görevi alıyor.boş kadro nedeniyle bir öğretmen arkadaşımız geçici görevle müdür yardımcısı oldu bu arkadaşımız 18 saat mi? 22 saat mi?ek ders alacak.Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Biliyorsunuz. Artık kadrolu yönetici kavramı yok. Bütün yöneticiler görevlendirme olarak görev yapmaktadırlar.

Bu nedenle görevlendirildiğiniz yöneticilik pozisyonunun -sınav hariç, boş kadro dahil-bütün şartlarını taşıyorsanız görevlendirildiğiniz yöneticilik kadrosunun kararların 10. Maddesinde geçen ek ders ücretini, herhangi birini taşımıyorsanız/oluşmamışsa ek ders kararlarının 16. maddesine göre 18 saat ek ders ücreti almalısınız.

İyi çalışmalar.

 
FAHRİ ARSLAN / 2016-02-04
Görevli izinli

Bir öğretmen görevli izinli iken açık lisede girdiği yüz yüze eğitimin ek dersini alabilir mi.Daha önceki yazılarınızda açık lise ile ilgili bir soru veya cevap bulamadım.Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Görevli/izinli olunan dönemlerde alınabilecek ek ders ücretleri kararların 5., 6., 10. ve 16. maddesi kapsamındaki ek ders ücretleridir. Ücreti 8. maddeye göre ödenen yüzyüze eğitim ek dersinin ödenmesi görevin fiilen yapılması koşuluna bağlıdır ve görevli/izinli olunan dönemlerde ödenmez.

İyi çalışmalar.

 
ŞEREF ÇAKAR / 2016-02-04
Görevlendirmelere nöbet ücretinin ödenmesi

Çalışmalarınızda kolaylıklar dileyerek soruma başlıyorum: Valilik görevlendirmesi ile görevlendirilen ve 16. madde kapsamında ücret ödenen bir öğretmene nöbet ücreti ödenir mi? Selem ve saygılar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

Değerli mesai arkadaşım.

Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2016 ve 2017 Yıllarını Kapsayan 3. Dönem Toplu Sözleşmenin Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşmenin(İkinci Bölüm) Örgün Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti başlıklı 22. Maddesi şu şekildedir:

Örgün eğitim kurumlarında (Mesleki Eğitim Merkezleri Dahil) ders yılı süresi içinde eğitim öğretimin fiilen yapıldığı normal çalışma günleri için ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilen ve bu görevi de fiilen yerine getiren müdür yardımcıları ile öğretmenlere 2016 yılında haftada 2 saati, 2017 yılında ise haftada 3 saati geçmemek üzere ek ders ücreti ödenir.

İyi çalışmalar...

 
DURMUş ŞAHİN / 2016-02-04
EK DERS NE KADAR ALINIR

SAYIN MÜFETTİŞİM; BEN BİR İLK-ORTAOKULDA MÜDÜR VEKİLİ OLARAK GÖREVLENDİRMEYİM. BRANŞIM ÖZEL EĞİTİM.HAFTADA EN FAZLA KAÇ SAAT DERSE GİRİP 18 SAAT DEN HARİÇ NE KADAR EK DERS ALABİLİRİM. SAYGILARIMLA

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Branşı ne olursa olsun bütün yöneticiler ek ders kararlarının 5. maddesine göre 6 saat aylık karşılığı ders görevlerini tamamladıktan sonra kararların 6. maddesine göre 6 saate kadar derse girip ikinci 6 saatin ücretini alabilirler.

İyi çalışmalar.  

 
ERSAN / 2016-02-04
Halk eğitim nöbet ücreti

Merhabalar.Halk eğitim merkezlerinde örgün eğitimde olduğu gibi nöbet ücretine ekders ödenir mi.Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

Değerli mesai arkadaşım.

Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2016 ve 2017 Yıllarını Kapsayan 3. Dönem Toplu Sözleşmenin Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşmenin(İkinci Bölüm) Örgün Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti başlıklı 22. Maddesi şu şekildedir:

Örgün eğitim kurumlarında (Mesleki Eğitim Merkezleri Dahil) ders yılı süresi içinde eğitim öğretimin fiilen yapıldığı normal çalışma günleri için ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilen ve bu görevi de fiilen yerine getiren müdür yardımcıları ile öğretmenlere 2016 yılında haftada 2 saati, 2017 yılında ise haftada 3 saati geçmemek üzere ek ders ücreti ödenir.

Görüldüğü gibi sadece örgün eğitimde görev yapanlara nöbet ücreti ödenmektedir.

İyi çalışmalar...

 
ÌMIT GöKTEN / 2016-02-04
Hakem görevlendirmesi

İyi günler. 10-17 Ocak tarihlerinde özlük hakları saklı kalmak kaydıyla izinli sayılarak hakem olarak görevlendirildim.Görevlendirildiğim hakemlik Mili Eğitim Bakanlığına bağlı okul sporu değil. Acaba bu tarihler arasında ek ders ücretimi alabilecek miyim?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Kurumunuzdan görevli/izinli olduğunuz için bu sırada MEB bünyesinde bir çalışma yapmış olmanız gerekmez. Ücretinizi alabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

 
OKAN ALTAY / 2016-02-04
Ders içi katılım notları

Öğrenciye verilen ders içi etkinliklere katılım notları sınav notlarından düşük verilebilir mi? Düşük verilen ders içi katılım notları için veli ve öğrenci nasıl şikayette bulunabilir?

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

 Ders etkinliklerine katılım, öğrencilerin sınıf veya okul içinde yaptıkları; eleştirel düşünme, problem çözme, okuduğunu anlama, araştırma yapma gibi bilişsel, duyuşsal, psikomotor alanındaki becerilerini kullanmasını ve geliştirmesini sağlayan, performansını değerlendirmeye yönelik çalışmalardır. Buna verilen puan da bu çalışmaların değerlendirilmesidir ve sınavlardan bağımsızdır. Bunun için ayrı bir ders de ayrılmaz. Genelde de sınav puanlarıyla tezat oluşturduğu da pek görülmez. Ama her durumda, verilen puanın izah edilebilir olması gerekir. Yukarıda sayılan çalışmalarla ilgili olarak öğretmenin vermiş olduğunu ders etkinliklerine katılımpuanlarının sebebini izah edebileceği ölçekleri varsa, bahsettiğiniz olası bir şikayet durumunda da bu ölçekler öğretmenimize yardımcı olacaktır. Bu puanlar öğrenciyi ödüllendirmek için de, cezalandırmak için de verilmemelidir. Her branşın program kitaplarında ve bazı öğretmen kılavuz kitaplarının arkasında gerek öğrenci bazında gerek sınıf bazında akran, öz, grup, kazanım vb. değerlendirme ölçekleri var. Bu ölçekler de yeri/zamanında aslına uygun bir şekilde kullanılırsa, verilen puanın gerekçeleri net bir şekilde ortaya konmuş olur. Selamlar..

 
CAN / 2016-02-04
Nöbet Ek Dersi

Merhabalar hocam: Tek müdür yardımcısının bulunduğu bir okulda; müdür yardımcısının nöbet ek dersi alabilmesi için aynen öğretmenler gibi belirli bir gün nöbet tutması mı gereklidir?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

Değerli mesai arkadaşım.

Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2016 ve 2017 Yıllarını Kapsayan 3. Dönem Toplu Sözleşmenin Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşmenin(İkinci Bölüm) Örgün Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti başlıklı 22. Maddesi şu şekildedir:

Örgün eğitim kurumlarında (Mesleki Eğitim Merkezleri Dahil) ders yılı süresi içinde eğitim öğretimin fiilen yapıldığı normal çalışma günleri için ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilen ve bu görevi de fiilen yerine getiren müdür yardımcıları ile öğretmenlere 2016 yılında haftada 2 saati, 2017 yılında ise haftada 3 saati geçmemek üzere ek ders ücreti ödenir.

İyi çalışmalar...

 
MEHMET KAYA / 2016-02-04
PERFORMANS NOTU

Merhabalar, Sayın müfettişim, İBB Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu müdürüyüm bir öğretmenimiz yazılı notları 90-92-100 olan İngilizce dersinde "performans notu" olarak 30-30 vermiştir ve öğrencimizin notunu hiçbir şekilde değiştirmek istememektedir bizler performans notunun nasıl verileceği yönetmelikte net belirtilmemişse de yazılı notlarının ortalamasından düşük not verilemeyeceğini teamül gereği olarak bilmekteyim. Bu durumda nasıl bir uygulama yapılabilir; ayrıca öğretmenimiz ücretli görev yapmaktadır.

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Kıymetli Müdürüm.

Ortaokulda performans görevi artık yok, notu da yok.

Yönetmelik "Ortaokul ve imam-hatip ortaokullarında öğrencilerin başarısı; sınavlar, ders etkinliklerine katılım ve varsa proje çalışmalarından alınan puanlara göre değerlendirilir" diyor. Yani performans eskidendi.

Ama performans notu derken ders etkinliklerine katılım puanını kastettiyseniz, bu puan sınavlardan bağımsız bir puan olmakla birlikte, genelde sınav puanlarıyla paralellik gösterir. Öğrencilerin, sınıf veya okul içinde yaptıkları; eleştirel düşünme, problem çözme, okuduğunu anlama, araştırma yapma gibi bilişsel, duyuşsal, psikomotor alanındaki becerilerini kullanmasını ve geliştirmesini sağlayan, performansını değerlendirmeye yönelik çalışmalarına verilir.Ödül için de verilmez, ceza için de verilmez. Ama öğretmen verdiği notu izah edebilmelidir. Bunun için de kullanması gereken ölçekler vardır. Bu ölçekler program kitaplarında ve bazı kılavuz kitaplarında var. Bunlar akran, öz, grup, kazanım vb. değerlendirme şeklinde ölçeklerdir. Bunları da kullanarak, gözlemlerini, değerlendirmelerini, verdiği puanları izah edebileceği bir zemine oturtmalıdır. "Benim gözlemim bu, Ben verdim oldu" gibi bir anlayış ilk şikayette iflas eder. Sınav puanından düşük olacak yüksek olacak aynı olacak diye bir şart olmamakla birlikte, gerektiğinde bilimsel bir şekilde izah edilmesi beklenir.

Selamlar iyi çalışmalar..

 
KUBİLAY / 2016-02-04
yetistirme kursu

Idareciler hafta ici 18.00 den once fiili derse girip ucretini alabilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Girebilir. Detaylar için lütfen daha önceki cevaplara bakınız.

İyi çalışmalar..

 
FEHMİ ORTAKAYA / 2016-02-04
TOPLU SÖZLEŞME KARARLARI GEREĞİ MÜDÜR BAŞ YARDIMCISI EKE DERS ALA BİLİRMİ

HOCAM BEN OKULDA MÜDÜR BAŞ YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. SON TOPLU SÖZLEŞME KARARLARI GEREĞİ OKULDA TUTMUŞ OLDUĞUM NÖBET KARŞILIĞI HAFTADA 2 SAAT EK DERS ALABİLİRMİYİM. TEŞEKÜRLER.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

 

Değerli mesai arkadaşım.

Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2016 ve 2017 Yıllarını Kapsayan 3. Dönem Toplu Sözleşmenin Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşmenin(İkinci Bölüm) Örgün Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti başlıklı 22. Maddesi şu şekildedir:

Örgün eğitim kurumlarında (Mesleki Eğitim Merkezleri Dahil) ders yılı süresi içinde eğitim öğretimin fiilen yapıldığı normal çalışma günleri için ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilen ve bu görevi de fiilen yerine getiren müdür yardımcıları ile öğretmenlere 2016 yılında haftada 2 saati, 2017 yılında ise haftada 3 saati geçmemek üzere ek ders ücreti ödenir.

İyi çalışmalar...

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.