Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
SEDAT öZDEMIR / 2015-04-27
yaz stajı

sayın denetmenim. mesleki ve teknik Anadolu lisesinde yaz stajını haftalık 40 saaat okulda yaptıran öğretmene kaç saat ek ders creti ödenir.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. Ek ders kararlarının 15/3. maddesi şu şekildedir:" Okul ve kurumun bulunduğu il veya ilçe merkezinde yeterli sayıda işletme bulunmaması halinde ilgili mevzuatına göre meslek eğitimi ve stajlarını kendi okullarında yapan öğrencilerin eğitiminde görevlendirilen yönetici ve öğretmenlerin ek ders görevleri de bu maddenin birinci ve ikinci fıkraları kapsamında belirlenir." 

 
AHMET KARAKUŞ / 2015-04-27
EK DERS ÖDEMENSİ

Değerli hocalarım öncelikle böyle bir hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Soruma gelince TEOG sınavlarında görev almayan ve okula gelmeyen öğretmene ek ders ücreti yazılmalımıdır?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. MEB yayınladığı genelgede TEOG sınavının yapılacağı okullarda 29-30 Nisan tarihlerinde eğitime ara verildiğini açıkladı. Sınavın yapılacağı bu iki gün görevli olanlar sınav görevi aldıkları okullara, sınav görevi almayan öğretmenler ise kendi okullarına-her olasılığa karşı-gidecekler. Sınavda görevlerine ihtiyaç duyulmadığı kanaatine varılması durumunda bu öğretmenlerimize okul müdürü tarafından izin verilebilecektir. Sınavda görev alan öğretmenler hem sınav görevi için ödenen 5 saat ek ders ücretini hem de normal müfredat kapsamında almaları gereken ders ücretini alacaklar. Sınav görevi olmayıp da okullarına giden öğretmenler ise normal müfredat kapsamında almaları gereken ek ders ücretini alacaklar ancak sınav için ödenen 5 saat ücreti alamayacaklar. 

 
ZEHRA DURAN / 2015-04-27
ŞEFLİK EKDERS ÖDEMESİ

SAYIN HOCAM, MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE MÜDÜR BAŞYARDIMCISI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM. ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENLERİ BÖLÜM ŞEFİ OLMAYI İSTEMEDİKLERİ İÇİN UYGULAMA SINIFIMIZDA BULUNDUĞUNDAN OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİMİZ BÖLÜM ŞEFİ OLDU. BİZ BU ARKADAŞA NE KADAR ÜCRET ÖDEYECEĞİMİZ KONUSUNDA TEREDDÜTE DÜŞTÜK. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜR EDERİM.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Öncelikle okul öncesi branşından bir öğretmenin alan/bölüm şefi olup olamayacağını iyi belirlemek lazım. Şubat/2009/2617 sayılı tebliğler dergisinde yayınlanan MEB'e Bağlı Mesleki ve Teknik Eğitim Okul ve Kurumları Alan/Bölüm, Atölye ve Laboratuvar Şefliklerine İlişkin Yönergenin 4 ve 5. maddesi şu şekildedir:

4. Alan/bölümün atölye laboratuvar ve meslek dersleri öğretmeninin olmaması halinde alan öğretmeni atanıncaya kadar alana en yakın branştan öğretmen/öğretmenlerin şef olarak geçici görevlendirilmesi yapılabilir. Ancak ilgili alana atölye, laboratuvar ve meslek dersi öğretmeni atanması durumunda farklı alandan görevlendirilen şefin görevi sona erer.

5. Atölye ve laboratuvar şefliği görevlendirilmesinde Talim ve Terbiye Kurul kararlarında yer alan öğretmenlerin atamaya esas alanları dikkate alınır." denmektedir.

TTKB'nın 20/02/2014 tarih ve 9 sayılı kararına göre Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü öğretmenlerinin aylık karşılığı girebilecekleri derselerin arasında "Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanına ait alan/dal dersleri ve modülleri" geçmekte ancak Okul Öncesi Öğretmenliği bölümü için bu dersler geçmemektedir.  Dikkat ederseniz Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki bölümün adı da Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümüdür zaten.

Ancak sonuçta bir bölüme şef olarak bir öğretmen görevlendirilmişseniz ve sadece alacağı ek ders ücretini soruyorsanız ek ders kararlarının 6/4 maddesine göre 10 saattir. 

Benim değerlendirmem bu yönde. Başka bir değerlendirme varsa bunu da dinlemek isterim açıkçası.

İyi çalışmalar diliyorum.

 
ALİ CALAYIR / 2015-04-27
ek ders

2- Merhaba Sayın Denetmen; okulumda bir öğretmen arkadaş hafta içini raporlu geçirip derslere girmedi. Hafta sonu ise ‘’Hafta Sonu Destekleme ve Yetiştirme Kursunda’’ Pazar günü 8 saat derse girdi. Bu öğretmenin haftalık ek dersi hesaplanırken hafta sonu 8 saatlik dersini maaş karşılığı düşürecek miyiz yoksa ek ders kodu 102 (gece) olduğu için ücreti farklı hesaplanıp ödenecek mi? Ayrıca hafta sonu kursu gönüllük esasına bağlı olup gönüllülük esasına bağlı olarak kursta görev alan öğretmenin ek dersinin maaş karşılı hesaplanması (kesilmesi) yanlış olmaz mı? İyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Hafta sonu yetiştirme ve destekleme kurslarında girilen derslerin ücretleri öğretmenlerin aylık karşılığı ders görevini doldurup doldurmadığına bakılmaksızın ödenmelidir. 

 
BILAL GÌLEÇ / 2015-04-27
müdür yardımcısı ek ders

branş öğretmeni müdür yardımcısı haftada 6 saat dersi var.haftada iki gün rapor alırsa ve maaş karşılığı olan 6 saatin 2 saatine girmezse o hafta için ek dersi nasıl yazılır.yönetim karşılığı görevinden maaş karşılığı düşülürmü yoksa sadece gelmediği günler kesilir diğer günler aynen yazılırmı?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Yöneticilerin yönetim görevleri karşılığında almış oldukları ek ders ücretleri aylık karşılığı ders görevlerini tamamlayıp tamamlamadığına bakılmaksızın ödenmelidir. Biliyorsunuz yönetim görevleri karşılığı ders ücretleri haftanın tüm günlerine eşit olarak dağıtılır, artık saatler ise Pazartesi ve Cuma günlerine yazılır. Yöneticilerin tam gün göreve gelmemeleri durumunda o güne ait ek ders ücreti kesilmelidir sadece. Diğer günler ise tam olarak ödenmelidir. Ancak yöneticiler 12 saat derse girip 6 saatin ücretini alıyorsa öncelikle ilk 6 saat dersine girmesi beklenmelidir.

 
AHMET TüRKSEVER / 2015-04-27
ek ders

Hayırlı akşamlar hocam.ben şırnak ilinde idareci olarak görev yapıyorum. sorum şu yönde olacak öğretmenimin bir tanesi bir hafta rapor aldı ve okulda sadece 4 derse giren bir ücretli öğretmen var. ben bu rapor alan öğretmenin yerine dersler boş geçmemesi maksadıyla o bir haftalık süre zarfında ücretli öğretmen derslere girdiğinde ek ders verilebilir mi??

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Böyle bir durumda ek ders ücreti onayı almanız koşuluyla ücretli öğretmene ek ders ücreti ödemenizde sakınca bulunmadığı değerlendirilmektedir.

 
RAMAZAM GÌLER / 2015-04-27
EKDERS

İYİ GÜNLER, Okulumda görev yapan kaymakam hanımı bir öğretmen kaymakamlık oluru ile EĞİTİM KOÇ'u olarak kaymakamlığa görevlendirildi. EKDERS ne kadar alır.Hafta bütünlüğü uygulanır mı? Bize devam devamsızlık çizelgesi göndermesi gerkmez mi

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Görevlendirmenin içeriğini tam olarak yazmamışsınız ama ben görevlendirmelerle ilgili genel madde olan ek ders kararlarının 16/b/2 maddesine göre durumu değerlendirelim: Bu maddeye göre görevlendirilen yönetici ve öğretmenlere 18 saat ek ders ücreti ödenir. Bu tip görevlendirmelerde kişinin aylık karşılığı okutmakla yükümlü bulunduğu ders görevi olmadığı için hafta bütünlüğü ilkesi uygulanmaz. Kaymakamlık'ın size çizelge göndermesi, sizin de bu çizelgeye göre 18 saati haftanın bütün günlerine eşit olarak, artı kalan 3 saati de Pazartesi ve Cuma günlerine dağıtarak ödemeyi yapmanız uygun olacaktır.

 
ŞAHIN DEMİR / 2015-04-27
okul rehber öğretmeni

okul rehber öğretmi ;hafta içi yada mesai saatlerin dışında egzersiz çalışmaları yapabilirlermi?çalışırlarsa bunun üzretini alabilirlermi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Hangi öğretmenlerin hangi konularda kaç öğrenci ile ders dışı çalışma yapabilecekleri ile ilgili tek düzenleme 2010/49 sayılı genelgedir. Bu genelgeden detaylara ulaşabilirsiniz. 

 
MEHMET KARA / 2015-04-27
Ekders

Sayın Müfettişim, okulumuzda veli toplantısı nedeniyle sabahçılar 3 öğlenciler 3 saat ders işlemişlerdir.Bende o gün için okutulması gereken 3 saat dersimi okuttuktan sonra veli toplantısına rahatsızlığım nedeniyle katılamadım ve raporlu sayıldım.Bu durumda o gün fiilen girilmesi gereken 3 derse girmeme rağmen sadece veli toplantısına katılmamam nedeniyle ekdersim kesilirmi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli öğretmenim. Öğretmenler fiilen girdikleri derslerin ders ücretlerini aldıkları gibi, bazen de veli toplantısı vb. toplantılara görevli/izinli olarak katılarak üzerlerinde bulunan ders görevlerini yapmış gibi kabul edilip ders ücretlerini alırlar. Toplantıya katılmadıysanız ders görevinizi yapmamış sayılırsınız ve ders ücretiniz kesilir.

 
HÌSEYİN / 2015-04-27
destekleme kursu

6639 Sayılı Kanunun 9. maddesinde Milli Eğitim Bakanlığı örgün ve yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme kurslarında hafta sonu görev alan yöneticilerin yönetim görev ücretleri %100 fazlasıyla mı ödenir yoksa normal gece ücretinden mi ödenir.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. 6639 sayılı kanunla 657 sayılı kanunun 176. maddesi şu şekilde düzenlendi: "Bu ücretler, özel eğitime muhtaç öğrencilerin eğitim ve öğretim gördüğü kurumlarda görevli öğretmen ve yöneticiler ile bu öğrencilere yönelik olarak açılan özel sınıf öğretmenlerine ve cezaevlerinde görevli öğretmenlere %25, Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlere %100 fazlasıyla ödenir.” Bu madde dikkat ederseniz, öğretmen ve yöneticiler diyor. Buna göre işlem yapmak gerekiyor.

 
ASLAN KARADENİZ / 2015-04-26
HAFTA SONU YÖNETİCİ EK DERS

BİZİM LİSEDE SADECE CUMARTESİ GÜNÜ YETİŞTİRME KURSU VAR BEN DE KURSTAN SORUMLU MÜDÜR YARDIMCISIYIM AYNI ZAMANDA CUMARTESİ VE PAZAR GÜNÜ YÜZYÜZE EĞİTİM GÖREN AÇIK LİSEDEN DE SORUMLUYUM VE CUMARTESİ GÜNÜ 6 SAAT DERSE DE GİRMEKTEYİM BU KONUDA SİZE YAZI YAZMIŞTIM SİZDE HEM DERS ÜCRETİNİ HEM DE YÖNETİM YANİ SADECE AÇIKLİSEDEN ALABİLİRSİNİZ DEMENİZE RAĞMEN OKUL MÜDÜRÜ ÖDEMEDİ BEN DE DİYARBAKIR İL MEM DEN GÖRÜŞ İSTEDİM ONLARDA 8.MADDEYİ YAZIP GÖNDERDİLER ALIP ALAMAZSIN DEMEDİLER OKULA GELEN BİRKAÇ MÜFETTİŞLE BU DURUMU PAYLAŞTIM ALAMAZSIN DEDİLER BİZİM İDAREDE BUNA BAKIP ÖDEME YAPMADILAR BU DURUMDA BEN NE YAPABİLİRİM.SAYGILARIMLA

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

Sn Hocam; Ekders esaslarının 8. maddesinin son fıkrasına göre alabilirsiniz diye değerlendiriyorum." (madde 8/b-3 Yöneticilere fiilen okuttukları süreler hariç olmak üzere yönetim görevine bağlı olarak bu madde kapsamında ayrıca ekders ödenmez") Ama hala tereddüt var ise MEB resmi  görüş sormanız yerinde olur. Teşekkürler.

 
HüSEYIN / 2015-04-26
kaç saat ek ders yazılır

Hayırlı akşamlar sayın hocam. Ben ikili eğitim yapılan bir ilkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Ayrıca başka bir okulda da hafta sonları yetiştirme kursunda 12 saat derse giriyorum. Hafta sonları bu girmiş olduğum 12 saatin tamamını ek ders olarak alırmıyım.İyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Ek ders kararlarının 8. maddesine göre yöneticiler kurslarda 10 saate kadar derse girip ücretlerini alabilirler.

 
UğUR CANATANA / 2015-04-26
egzersiz

Sayın müfettişim iyi günler.ben 2 ay önce müd. yrd. na görevlendirildim.öğretmen iken egzersizim vardı.ben bu egzersizimi hafta sonu yapabilir miyim?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Yöneticiliğiniz hayırlı olsun. Yöneticiler ders dışı eğitim çalışması yürütemezler ve buna bağlı ders ücreti alamazlar. Bunun için ek ders kararlarının 17. maddesine bakabilirsiniz.

 
YASSIN MANANGOZ / 2015-04-26
haftasonu yönetici ekders

Slm hocam...halk egitimde müdür yada mudur yardimcisindan herhangi biri ek ders Yönetmeliğinin 8. Maddesine gore haftalik 2 saat 8. Madde kapsaminda acilan kurslardan ek ders ucreti aliyor.burada mrrak ettiğim durum şudur; bu ucreti almak icin kursun halk egitim binasinda acilmasi zorunlu mudur yoksa halk eğitime bagli olmak sartiyla baska okullarda da açılması halinde bu ucret alinabilir mi...tesekkurler...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. Ek ders kararlarına ve 2007/19 sayılı genelgeye baktığınızda net bir bilgi yok. Ancak yetiştirme kursları yönergesinin 15. maddesinde kurs merkezi müdürü olarak bünyesinde kurs açılan okul/kurum müdürünü gösteriyor. Emin olmamakla birlikte şunu söyleyebilirim. Bina olarak başka binaları kullanabilirsiniz ancak kursun bütün iş ve işlemlerini yürüten yöneticinin ücreti alması gerektiğini düşünüyorum.

 
HALİL SAKARYA / 2015-04-26
ek ders ve kurs

imam hatip ortaokulunda hafta içi okulda 25 saat derse giriyorum.hafta sonu kursundada 7 saat kursa giriyorum.ek dersim nasıl hesaplanır

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli öğretmenim. Hafta içi girdiğiniz 25 saatin aylık karşılığı olan kısmı düşüldükten sonra geriye kalan ek dersleriniz verilir. 25 saat derse girdiğinize göre 2 saat de hazırlık ve planlamadan, ayrıca öğrenci kişilik hizmeti göreviniz varsa oradan 2 saat alabilirsiniz. Hafta sonu kursunun 7 saatini de ayrıca alırsınız. İyi günlerde harcayın.

 
HüSEYIN / 2015-04-26
Ek Ders

Sayın Hocam;İkili eğitim yapan bir ilkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Branşım sınıf öğretmeni, benim sorum şu:Hafta sonları da başka bir okulda yetiştirme teog kursunda 12 saat derse giriyorum. girmiş olduğum bu 12 saati ek ders olarak tamamını alabilirmiyim yani 18 + 2 saat te ikili eğitimden : 20, 12 saat te yetiştirme kursundan alabilirmiyim yani toplamda haftalık 20+12 :32 yazılabilir mi. Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında Destekleme ve yetiştirme kurslarında tereddüte düşülen hususlara ilişkin 27/01/2015 tarih ve 928552 sayılı yazısının şu maddesine göre: 3- Yönetici ve ögretmenlerin cumartesi ve pazar günleri ile yarıyıl ve yaz tatillerinde fiilen okuttukları ders görevlerinin, aylık karsılıgı ders görevlerinin doldurulmus olup olmadıgına bakılmaksızın ek ders ücreti karsılıgında degerlendirilmesi gerekmektedir. bu maddeye dayanaraktan 12 saat yazılabilir mi. teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici. Doğru söylüyorsunuz. Hafta sonu ders görevleriniz aylık karşılığı ders görevi olarak değerlendirilmez ancak ek ders kararlarının 8. maddesi yöneticilerin kurslarda 10 saate kadar derse girip ücret alabileceklerini söylüyor. Bu kapsamdaki üst sınır 10 saattir. Buna dikkat edilmeli.

 
MEHMET MAVINEHIR / 2015-04-26
ek ders

sayın müfettişim öğretmen arkadaşlarımızdan bazıları sendikalarının aldığı karar nedeniyle 1 derse girmemiştir. ek dersleri nasıl hesaplanacaktır? o gün kaç saatleri kesilecektir?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. Öğretmenler ders ücreti alabilmek için fiilen derse girmelidirler. Bu öğretmenlerimizin girmedikleri 1 saat ücretini kesmeniz ve hazırlık ve planlamadan aldıkları ücreti yeniden değerlendirmelisiniz.

 
öMER KAYIR / 2015-04-26
ekders

Sayın hocam öğretmenlikte 8 yılımı tamamladım yani müdürlük şartı taşıyorum. Müdür yetkili öğretmenlik yaparken Kaymakamlık oluru ile başka bir köyde ilkokul/ortaokula müdür vekili olarak görevlendirildim, kendime 20 saat ekders ücreti yazıyorum. Geçen hafta milli eğitim müdürlüğümüz '' görevlendirmede müdür vekili 18 saat ekders ücreti alır'' diyerek yeniden ücret onayı ve geçmişe dönük alınan 2 saat fazlayı iade etmemi istediler. Bu konuda bilgi verir misiniz ?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. MEB kadrolarında asaleten 8 yıl öğretmenlik yapan biri müdür olarak görevlendirilebilir. Buradaki 8 yılın hesabında adaylık süresi ve askerlik süresini çıkarılması gerekir. Bu konuda yönetici görevlendirme yönetmeliğinin 6/d maddesine bakabilirsiniz. Ayrıca okul müdürlüğü kadrosunun boş olması ve bu kuruma branş itibarı ile atanabiliyor olmalısınız. Şartların hepsini taşıyorsanız 20 saat ücret, birini bile taşımıyorsanız 18 saat ücret almalısınız. 

 
MUSTAFA KOCAOğLU / 2015-04-26
Norn Fazlası Öğretmene Okuma-Yazma Kursu

Sayın denetmenim. Halk Eğitimi Merkezinde hafta içi okuma yazma kursu açmayı planlıyoruz. Norm fazlası öğretmeni kursta görevlendirirsek maaş karşılığını kesmemiz gerekir mi? Yoksa okuma yazma kursları istisna mı?. teşekkür ederim...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Ek ders kararlarının 8. maddesini açıklayan 2007/19 sayılı genelgenin 4. maddesine göre hafta içi kurslarda girilen dersler öncelikle aylık karşılığı olarak değerlendirilmelidir.

 
MEHMET ATEŞ / 2015-04-26
Hafta Sonu Kursu Yönetici Ek Dersi

Kahramanmaraş'ta Okul Müdürü Olarak Görev yapmaktayım.Okulumuz Sınıf Öğretmeni Hafta Sonu Cumartesi günü Halk Eğitim Aracılığıyla Okulumuzda Aile Eğitimi Kursu vermektedir.Okul Müdürü bu kurstan dolayı 2 saat ek ders alabilir mi?Halk Eğitim Müdürlüğü Kurs Yöneticisi olmadığınızdan dolayı (kurs yöneticisinin sadece halk eğitim müdürü yada müdür yardımcısı olabileceğini söylüyor) ek ders ücreti ödenmez diyor.Bu konuda düşüncelerinizi alabilirmiyim.İyi Çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. Ek ders kararlarına ve 2007/19 sayılı genelgeye baktığınızda net bir bilgi yok. Ancak yetiştirme kursları yönergesinin 15. maddesinde kurs merkezi müdürü olarak bünyesinde kurs açılan okul/kurum müdürünü gösteriyor. Bina olarak başka binaları kullanabilirsiniz ancak kursun bütün iş ve işlemlerini yürüten yöneticinin ücreti alması gerektiğini düşünüyorum.

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.