Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
RüSTEM TUFAN / 2015-05-01
EK DERS

Sayın Müfettişim Merhaba. İlkokulda görev yapan branş (ing.) öğretmenine kulüp çalışmasından dolayı ek ders ödenir mi?Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. Ek ders kararlarının 6/5 maddesi "Okul öncesi ve sınıf öğretmenleri ile bölüm, atölye ve laboratuvar şefliği görevi verilen öğretmenler hariç olmak üzere, örgün eğitim kurumlarında ilgili mevzuatında belirtilen sosyal etkinlik faaliyetlerinde danışman öğretmen olarak görevlendirilen öğretmenler ile sınıf veya şube sorumluluğu verilen sınıf/şube rehber öğretmenlerinin bu görevlerinin haftada 2 saati ek ders görevi sayılır. Bu dersler, ders dağıtım çizelgesinde “Öğrenci Sosyal ve Kişilik Hizmetleri” adıyla gösterilir. Bu kapsamda aynı kişiye hem danışman öğretmenlik hem de sınıf/şube rehber öğretmenliği görevi verilmesi hâlinde sadece bir görev için ek ders ücreti ödenir." Biliyorsunuz. İlkokullarda sınıf/şube rehber öğretmenliği görevi sınıf öğretmeninindir. Bu nedenle lkokullarda sınıf/şube rehber öğretmenliği görevini branş öğretmeni yürütemez. Ancak sosyal etkinlikler ile ilgili çalışmaları için branş öğretmeninin görevlendirilemeyeceği ile ilgili bir madde mevcut değildir. 

 
ESVET AKBAş / 2015-05-01
Teogda kurs ücreti kesilir mi?

Merhaba, Teog sınavının olduğu günler yapılması gereken kurslar için ücret ödenir mi acaba? Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. TEOG sınavlarının olduğu okullarda yapılmayan yetiştirme kurslarının ek ders ücreti ödenmez.

 
TALHA / 2015-05-01
yüksek lisans izni

Merhabalar.Ben birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunda sınıf öğretmenliği yapıyorum. Aynı zamanda yüksek lisans yapıyorum.Bu dönem y.lisans dersleri hafta içine alındı.Bu durumda y.lisans için her hafta bir gün izin kullanabilir miyim?öğrenim izni gibi bir izin mevcut mu?Kolay gelsin,iyi çalışmalar,teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

Milli Eğitim Bakanlığı Personel İzin Yönergesi'nin 41. maddesinde yer alan: "Yüksek lisans öğrenimine devam edenlere, görevlerini aksatmamak kaydıyla haftada iki yarım gün izin verilebilir. Öğretmenlerin ders saatleri, bu öğrenimlerine devam edebilmelerine olanak verecek şekilde düzenlenir. Bu izin merkez teşkilatında görevli olanlara birim amiri, taşra teşkilatında görevli olanlara il/ilçe milli eğitim müdürü tarafından verilir. İzin verme yetkisi alt kademelere devredilebilir." hükmü çerçevesinde izin kullanabilirsiniz. İyi günler.

 
AHMET MERCIMEK / 2015-05-01
sürekli devamsızlık

merhaba. ortaöğretimde sürekli devamsızlık yapan öğrenciler için (özürsüz devamsızlıktan sınıfta kalmış fakat öğrencinin okula devamı zorunlu)herhangi bir yaptırım söz konusu mu? Öğrenci velisine devamsızlık durumunu bildiren mektupları belli zaman aralıklarında (yönetmelikte belirtilen)göndermemiz yeterli mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : admin

MEB Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin "Devam, Devamsızlık ve İlişik Kesme" başlıklı 36. maddesinde sorunuzun cevabı yer almaktadır: "(5) (Değ: 13/09/2014-29118 RG) Devamsızlık süresi özürsüz 10 günü, toplamda 45 günü aşan öğrenciler, ders puanları ne olursa olsun başarısız sayılır ve durumları yazılı olarak velilerine bildirilir. Ancak üniversite hastaneleri veya eğitim ve araştırma hastanelerinde kontrol kayıtlı sürekli tedaviyi ya da organ naklini gerektiren hastalığı bulunanlar ile kaynaştırma ve özel eğitim gerektiren öğrencilerin özürsüz devamsızlık süresi 10 günü geçmemek kaydıyla toplam devamsızlık süresi 60 gün olarak uygulanır. Devamsızlık nedeniyle başarısız sayılan ve öğrenim hakkı bulunan öğrenciler takip eden öğretim yılında okula devam ettirilir. Öğrenim hakkı bulunmayanlar ise okulla ilişikleri kesilerek Açık Öğretim Lisesi veya Mesleki Açık Öğretim Lisesine gönderilir. (6) Öğrencinin devamsızlığıyla ilgili velisine yapılacak tebligat işlemleri, iadeli taahhütlü postayla yapılır. Gerektiğinde ayrıca tebligatla ilgili mevzuat hükümleri doğrultusunda bilişim araçlarından da yararlanılır."

İyi günler dilerim.

 
ALEV YENICE / 2015-05-01
zorunlu hizmet

merhaba sayın hocalarım uzun bir sorum olacak bununla ilgili bana yardımcı olursanız çok sevinirim. ben zorunlu çalışma yükümlüsü bir öğretmenim. şuan ise zorunlu çalışma alanında bir ortaokulda çalışmaktayım. ve mebbis bilgilerimde zorunlu çalışma yükümlülüğü kısmında : yapıyor yazıyor. sorularım şunlar 1) eşim zorunlu çalışma süresini tamamladığı için mebbis de zorunlu çalışma yükümlülüğü kısmını yapıyor şeklinde değil de eş durumundan zorunlu çalışma yükümlülüğü ertelendi diye değiştirebilir miyim ? 2 eğer değiştirebiliyorsam bunu il den mi ilçeden mi yapmalıyım ? 3 eğer böyle bir değişiklik mümkünse il içi atamalarda bütün okulları mı tercih edebilirim yoksa sadece zorunlu hizmet alanlarını mı ? ben bunların tamamını atama ve yer değiştirme yönetmeliğinin 33. maddesinin 8 fıkrasındaki Her ikisi de öğretmen olan eşlerden birinin zorunlu çalışma yükümlülüğünü tamamlamış ya da bu yükümlülüğe tabi olmaması hâlinde öğretmen olan eşinin zorunlu çalışma yükümlülüğü ertelenir. istinaden böyle bir şey aklıma geldi. bu konuda kimse bana bir çaıklama yapamadı. bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

Alıntı yaptığınız yönetmelik maddesi kapsamında özlük bilgilerinizde yapılmasını istediğiniz düzeltmeler/değişiklikler için silsile yoluyla(Okul Müdürlüğü aracılığıyla) İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başvurmanız durumunda gerekli düzeltmeler yapılacak, yapılamayanlar gerekli işlem için üst birimlere iletilecektir. Atama için ise Bakanlıkça yayınlanan atama kılavuzlarını takip etmenizi öneririm. İyi günler.

 
MEHMET YILDIRIM / 2015-05-01
böte mezunu meslek lisesi

Sayın denetmenim, yöneticisi olduğum okul mesleki ve teknik anadolu lisesi. Bilgisayar dersleri için teknik eğitim mezunları atanması gerekirken eğitim fakültesi mezunu (böte) bilişim öğretmeni ataması yapılmış. Bu durumda bu öğretmenimizle ilgili işlem ne olmalıdır? Çalışmaması gereken bir okula atanmış olan öğretmenimize okulumuzda ders verebilir miyiz? Öğretmenimize hafta sonu açık lisede ders verebilir miyiz? Arkadaşımız teknik eğitim mezunu olmadığı için 2 öğretmen girmesi gereken derslere bilgisayar bölümü derslerine giremez şeklinde bir yönetmelik mevcut mudur? bu öğretmenimiz teknik öğretmenlerle aynı değerlendirilerek onlara verilen dersler, mesleki açık lise dersleri ve koordinatörlük verilebilir mi? aydınlatırsanız çok memnun oluruz. İyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necmettin SÖKÜLMEZ

Öğretmenlik Atama Alanları ile Atama ve Ders Okutma Esasları Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı'nca belirlenmekte olup http://ttkb.meb.gov.tr/www/ogretmenlik-alanlari/icerik/201 adresinde güncel halini bulabilirsiniz. Bulunduğu Okulda okutacağı ders bulunmayan öğretmenlerin ise 17/04/2015 tarih ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan MEB Öğretmenlerinin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin "İhtiyaç ve norm kadro fazlası öğretmenlerin yer değiştirmeleri" başlıklı 53. maddesi kapsamında değerlendirilmesi gerekecektir. İyi günler dilerim.

 
HASAN KARA / 2015-04-29
Hizmet İçi Eğitim

İyi günler Hocam. İlkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Hizmet içi başvurularında müdür yardımcılarına yönelik her hangi bir faaliyet başvurusu bulamadım. 2 ay önce bir faaliyet başvurusu yapmıştım. Başvurum onaylanmış. Ancak kısıtlamalar bölümünde faaliyetin müdürlere yönelik olduğu yazıyor. Başvurumu iptal ettirmem gerekir mi? İptal ettirmeyip Hizmet içi eğitime katılırsam her hangi bir ceza alırmıyım.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

          Değeli Yöneticim, kısıtlamalar bölümündeki açıklamayı bilerek bu başvuruyu yapmanız tabiki uygun değil. Ancak sehven yaptıysanız durumunuzu açıklayan bir resmi yazı ile hizmet içi eğitime katılmanızın uygun olup olmayacağını il/ilçe milli eğitim müdürlüğünüze sorun.Gelen cevaba göre hareket edersiniz.İyi çalışmalar…

 
HAKAN ALDıRMAZ / 2015-04-29
ekders

rapor sonucu fiilen 11 saat derse giren öğretmen hazırlık planlama ve öğrenci kişilik hizmetlerinden ekders alır mı?çok teşekkürler

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici 11 saat derse giren bir öğretmen aylık karşılığı ders görevini tamamlamış olmuyor. Ancak 10 saat derse giren bir öğretmene hazırlık ve planlamadan 1 saat ders ücreti verilir. Ayrıca öğretmen o hafta içerisinde okula gelip öğrenci kişilik hizmetleri görevini yürütmüşse 2 saat ücretini alır. 

 
YUSUF çETINKAYA / 2015-04-29
ek ders acil

Değerli hocam 2 sorum olacak 1-Endüstri meslek lisesinde 22 saat örgün eğitimden ve hafta sonu 10 saat mesleki açık öğretim lisesi yüz yüze eğitimden ders alan bir meslek öğretmeni kaç saat hazırlık ve planlama ücreti alır. 2.kendisine şube sorumluluğu verilen sınıf rehber öğretmeni cuma günü fiilen sınıfa işlenmesi gereken dersini 1 mayıs dolayısı ile işleyemez ise o fiilen girdiği 1 saat rehberlik ücreti kesilir mi.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. Ek ders kararlarının 11. maddesinde hazırlık ve planlama kapsamında verilen ücret şu şekilde açıklanmıştır: "Ek ders kararlarının 10 uncu maddesinde sayılanlar hariç, müdür yetkili öğretmenler dâhil, her derece ve türdeki örgün ve yaygın eğitim kurumlarında görevli öğretmenlere, haftada 3 saati geçmemek üzere Bakanlığa bağlı okul ve kurumlarda aylık ve ücret karşılığı fiilen okuttukları her 10 saat ders için 1 saat daha hazırlık ve planlama görevi karşılığında ayrıca ek ders ücreti ödenir." Burada geçen "aylık ve ücret karşılığı fiilen okuttukları" ifadesi ise ek ders kararlarının 5. ve 6. maddesini kapsamaktadır. Diğer bir ifadeyle ek ders kararlarının 8. maddesinde geçen açık öğretim lisesindeki 10 saat ders görevini kapsamamaktadır. 2. sorunuzun cevabına gelince: Öğrenci kişilik hizmetleri kapsamında öğretmene verilen haftalık 2 saat ek ders ücreti derse fiilen girme şartına bağlı değildir. Öğrenci kişilik hizmetleri ile ilgili iş ve işlemlerin hafta boyunca yürütülmesi şartına bağlıdır. Bu nedenle hafta içerisinde öğretmen okula gelmiş ve bu hizmeti öğrencilere vermişse 2 saat ek ders ücreti ödenmelidir.

 
GöKHAN EDİS / 2015-04-29
Ek Ders

İyi çalışmalar hocam, ilkokulda görevlendirme müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum, geçen hafta okula gelemeyen öğretmenlerin yerine 30 saat derse girdim, bu nedenle bana ek ders yazılır mı, yazılırsa kaç ek ders yazılır ? Şimdiden teşekkürler...

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Bu konuda çok fazla sayıda soru cevapladım. Lütfen daha önce sorulan sorulara bakınız.

 
ALİ CALAYIR / 2015-04-29
YÖNETİCİ EK DERSİ

Merhaba Sayın Denetmen: Ben, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’ne bağlı çok programlı bir lisede 6 aylığına okul müdürü olarak görevlendirildim. Okulumda ikili öğretim var. Ek ders yönetmenliğinde Bakanlığa bağlı görevlendirilen personele (müdür, müdür başyardımcısı, müdür yardımcısı) görev karşılığı olarak haftalık 18 saat ek ders verileceği yazıyor. Diğer bir maddede ‘’ikili öğretim yapan örgün eğitim kurumlarındaki yöneticilere ders yılı suresince haftada 2 saat artırımlı ödenir. Bu hüküm görevlendirme ile çalışan müdürler için geçerli mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Biliyorsunuz kurum yöneticileri görevlendirme ile çalışmaktadırlar. Görevlendirildiğiniz kuruma asaleten atanma şartlarını taşımanız şartıyla ikili eğitimden dolayı ek ders ücretlerinizi 2 saat arttırımlı olarak almanızda sakınca bulunmamaktadır. 

 
AHMET / 2015-04-29
Ek Ders

Sayın Hocam. Bir okulda Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. Saat !7:00 den sonra hafta içi 10 saat evde eğitim veriyorum. Haftada kaç saat ek ders almalıyım. Yeni düzenlemeye göre saat ücreti yine aynı gündüz %25 fazla olarak mı ödenecek? Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici. Özel eğitim kapsamındaki ek derslerin %25 arttırımlı ödenmesine ilişkin olarak yeni bir düzenleme yoktur. Eski düzenlemeye göre ödemeye devam ediniz, lütfen.

 
MEHMET HAMTAŞ / 2015-04-29
Halk Eğitim Merkezi kursu

İyi günler müfettiş bey, meb personeli olarak görev yapmakla beraber hafta sonu halk eğitim merkezi müdürlüğünde 10 saat bilgisayar kursu vermekteyim. 15 nisan 2015 tarihli resmi gazete yayımlanan 6639 nolu kanunun 9.maddesinde "Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Yönergesi Kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlere %100 fazlasıyla ödenir" demekte olup, ilgili yönergenin 6.maddesinin b) bendinde örgün ve yaygın ortaöğretim kurumlarından mezun olan kursiyerler katılabilir. dediğinden dolayı almış olduğum ekders %100 kapsamında değerlendirilebilir mi? Teşekkürler.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli öğretmenim. Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi'nin amacı bir üst öğrenime öğrenci hazırlamaktır. %100 arttırımlı ödeme de bu kurslarda görev alan öğretmen ve yöneticilere yapılacaktır sadece. 

 
MEHMET YETER / 2015-04-29
EKDERS

Orta okulda müdür yardımcısıyım. Halk Eğitim Merkezi okulumuzda haftaiçi LYS kursu açtı. \\r\\n1. Bu kurstan dolayı okul müdürüne ekders ödenir mi?\\r\\n2. Kaç saat ekders ödenir?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Hafta içi açılan kurslarla ilgili olarak yöneticilere yönetim görevlerine bağlı olarak herhangi bir ek ders ücreti ödenmemektedir.

 
YUSUF KAYA / 2015-04-29
kurs ve sınıf öğretmeni

değerli müffetişim kendim sınıf öğretmeni olarak kadrolu çalışmaktayım.kendi okul derslerimin dışında herhangi bir ortaokulda branş derslerinden 3,4,5,6 saat ders alabilir miyim.ayrıca hafta sonu takviye kurslarında branşçı yerine girip ders alabilir miyim.normal de biz bu derslerin hepsinin öğretimini üniversitede gördük acaba bu sağlanır mı ???

 
 
Cevaplayan Yönetici : Necati İLMEN

              Değerli Öğretmenim,

        Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici Ve Öğretmenlerinin Ders Ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar’ın “Ders ücreti karşılığında görevlendirme” başlıklı 9. Maddesinde;

(1) Öğretmen sayısının yetersiz olması hâlinde;

a) Yüksek öğrenimli olmak koşuluyla;

1) (Değişik:09/10/2012-28436 RG)Bu Karar kapsamındaki yönetici ve öğretmenler dışındaki resmi görevliler ile sınıf öğretmenlerine ilköğretim, orta öğretim ve yaygın eğitim kuramlarında haftada 8 saate.

kadar ek ders görevi verilebilir.  denilmektedir. Bu madde kapsamında ortaokullarda derse girmeniz uygundur.Sınıf öğretmenlerinin yetiştirme kurslarında görev alıp alamayacağı sorusu öğretim yılı başlangıcında cevaplandırılmıştı. Siteyi inceleyiniz. İyi çalışmalar…..

 
METİN DEMİRCİ / 2015-04-27
ekders

Sayın müfettişim derse gelmeyen öğretmenlerin (rapor ya da izin) yerine giren branş öğretmeni ekdersini alabilir mi? ya da 6+ girmek isteyen md.yrd'na yazılabilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici. Herhangi bir sebeple dersi boş geçen sınıfın dersini ilke olarak öncelikle dersini branş öğretmeni okutan sınıf öğretmeni, idareciler veya nöbetçi öğretmenler okutmalıdır. Sorunuzda belirttiğiniz şekilde branş öğretmeni/idarecinin alabilmesi için öncelikle ek ders ücret onayı almanız gerektiğini unutmayın.

 
MERYAN üNVER / 2015-04-27
rehber öğretmen teog ek ders ücreti

iyi günler hocam otaokulda rehber öğretmenim.8.sınıflar için Merkezi Ortak sınavda okulumda görevliyim benim merak ettiğim diğer öğretmenlere 5 saat fazla ödenen ek ders rehber öğretmenlere de ödenir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli öğretmenim. TEOG sınavı ile ilgili yayınlanan genelgede de belirtildiği gibi rehber öğretmenler de tıpkı diğer öğretmenler gibi salon başkanı/gözcülüğü göreviniz olması durumunda +5 saat ek ders ücreti almalısınız. Ancak salon başkanı/gözcülüğü göreviniz yoksa o gün için yönetim görevi karşılığında almanız gereken ders ücretini alırsınız sadece. 

 
ASLI / 2015-04-27
kurs ücreti

merhabalar. 1-nisanda yaslaşan kurs ücreti 2 katına çıktı; eylülde sözü verildiği öğretmenleri bu şekilde kurs açmaya teşvikte bu maddi unsur kullanıldıgı için geriye dönük bir ödeme yapılması mümkün mü_ 2-okul yetiştirme kurs ders saatleri sene başında onay alınan ders saati dışına çıkılamaz mı? örneğin ders saati arttırılabilir mi ve kurs açılmamışsa o sınıfa kurs açılabilir mi? TEŞK.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli öğretmenim. Kursların açılış zamanları ile ilgili MEB Yetiştirme ve Destekleme Yönergesine bakabilirsiniz. Kurslar alınan onaya göre devam etmelidir.

 
MEVLIT PURTAS / 2015-04-27
hafta sonu kursunda rehber öğretmen görevlendirilmesi

Merhaba değerli hocaların hafta sonu orgun eğitimi destekleme kursunda rehber öğretmen görevlendirilmesi ve ücreti neye gore yapılmaktadır

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım. MEB örgün ve yaygın eğitimi destekleme kursları yönergesine göre kurslar haftalık ders çizelgesinde yer alan derslerden öğrenci taleplerine göre açılmaktadır. Öğretmen görevlendirmesi ise yine aynı yönergeye göre-alanında başarılı olmuş, vb. vb. şeklinde açıklanır- yapılmaktadır. Biliyorsunuz rehber öğretmenler aylık karşılığı ders görevi olmayan öğretmenlerdir. Yani okutmakla yükümlü oldukları bir ders yoktur. Ancak yine aynı yönergede öğretmen yetersizliği durumlarında MEM'ce gerekli tedbirler alınır, denmektedir. Bu madde öğretmen görevlendirmelerinde yetkiyi İl/İlçe MEM'lere vermektedir. Rehber öğretmen görevlendirmesi yapılmışsa bu maddeye göre yapılmıştır.

 
ABDULKADIR GÖKTAŞ / 2015-04-27
EKDERS

Sayın Müfettişim iyi çalışmalar.\\\\r\\\\n\\\\r\\\\nBu yıl açılan pansiyonlu okulda müdür yardımcısıyım. Pansiyonumuz fiili olarak açık fakat başvuran öğrenci olmadığından şuan öğrenci kalmıyor. Bu durumda müdürün ve müdür yardımcısının ekdersi kaç saat olur. Bununla birlikte yazın (yazın pansiyonlarda genellikle öğrenci kalmıyor) müdür ve müdür yardımcısı kaç saat ekders alır?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli yönetici arkadaşım. Ek ders kararlarına göre pansiyonlu okullardaki yöneticilere ödenen ek ders ücretleri öğrencinin olup olmamasına bağlı bir durum değildir. Yaz tatili de olsa bir sonraki yıla pansiyonu hazırlamak, ihale vb. işler için yöneticilere ek ders ücretinin arttırımlı ödenmesine devam olunur. Ancak yeni açılan bir pansiyonda-hiç öğrenci kalmıyorsa ve öğrencilerin kısa bir süre sonra kalması için herhangi bir hazırlık yoksa- pansiyon onayının alınmasını ve buna bağlı ek ders ücreti ödenmesini doğru bulmadığımı ifade etmeliyim. İyi çalışmalar diliyorum. 

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.