Adınız ve Soyadınız*
 
E-posta Adresiniz*
  Başlık*
 
  Soru Kategorisi*
 
  Mesajınız*
 
   
  Soru-Cevap Bölümü Kullanım Kurallarını Okudum, Kabul Ediyorum
   
 
*
(Büyük harf kullanın)
 
   
 
 
 
 
   
 
  Sitemizde Toplam Cevaplanan Soru Sayısı: 2620  
     
TAHA TALAY / 2016-02-13
BOŞ GEÇEN DERSLER İÇİN EK DERS

Merhaba.Ortaokulda müdür yardımcısıyım. Okulumuzda hemen hemen her hafta izinli, raporlu v.s öğretmen bulunmaktadır. Boş geçen derslere bazen biz müdür yardımcıları bazen de o saate dersi olmayan öğretmenler girmektedir.Boş geçen için:1)O saate dersi olmayan başka bir branştan öğretmeni görevlendirip ek ders yazabilir miyiz.2)Müdür yardımcılarına girdikleri boş dersler için 6 saatten yukarısı için ek ders ödenir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

HAYIR: Böyle bir uygulama bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen daha önceki cevaplara bakınız.

İyi çalışmalar.

 
AYGüL AKKAYA / 2016-02-13
müdürlüğe vekalet

bir ilkokuldaki kadrolu müdür yıllık izine ayrıldığında yerine kaymakamlık olur ile vekalet eden kadrolu müdür yardımcısı vekalet süresi boyunca kendi haftalık ek dersi olan 18 saati mi yoksa müdürün haftalık ek dersi olan 20 saati mi alır? Birçok yere sordum ama farklı yanıtlar aldım. Cevaplarsanız sevinirim. Eski konuların arasında da bulamadım. İyi Çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Vekalet ettiğiniz müdürlük kadrosu boş olmadığı için(müdür yıllık izinde) müdürlük için öngörülen ek ders ücretini alamazsınız. 

İyi çalışmalar.

 
EKREM FıçıCı / 2016-02-13
Mudur yardimcisi kurs saati

Sayin müfettişim merhabalar. Okulumda mudur yardimcisi olarak görev yapmaktayım. Diğer mudur yardimcisi arkadaşıma haftaiçi 6 saat, haftasonu 8 saat kurs olmak üzere toplam 14 saat kurs yazılabilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Müdür yardımcıları normal müfredat kapsamında 12 saate kadar, yetiştirme kurslarında ise 10 saate kadar ders görevi verilebilir.

İyi çalışmalar.

 
SUMEYRA TEMIZHAN / 2016-02-13
Yetistirme kurslari

Merhaba\r\nYetistirme kurslarinda haftasonu cumartesi mudur yardimcisi pazar mudur geliyorsa her ikisine ayri ayri 2 saat ek ders mi yazilir\r\nYoksa sadece tek. Bir kisiye mi yazilir?\r\nTesekkur ederim

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Cumartesi günü müdür yardımcısına 2 saat, pazar günü müdüre 2 saat yazabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

 
TAMER YILMAZ / 2016-02-13
Hazrlik ve Planlama Ekders

Sayin mufettisim, sinif ogretmeni 3 gun rapor aldiginda geriye kalan girdigi 12 saat icin maas karsiligini doldurmadigi halde hazirlik ve planlama 10\1den 1 daat ekders alacak midir? Iyi calismalar....

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Öğretmen aylık karşılığı ders görevini dolduramasa da 10/1'den hazırlık ve planlama ek ders ücretini alabilir.

İyi çalışmalar.

 
FAHRI BEY / 2016-02-13
DYK

DEĞERLİ HOCAM OKULUMDA 6 SAAT DERSE GİREN MÜDÜR YARDIMCISIYIM.DYK KAPSAMINDA KAÇ SAATA KADAR DERSE GİREBİLİRİM?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Yöneticiler DYK'larda fiilen 10 saate kadar derse girebilirler.

İyi çalışmalar.

 
AHMET TASLı / 2016-02-13
egzersiz+ders+dyk=40 mı_

Merhaba hocam.yetiştirme kurslarıyla beraber toplam 40 dersi geçemez diyor yönerge.buna egzersiz dahil mi.\r\nörneğin 30 saat derse giren ve 10 saatte yetiştirme kursu yapan biri egzersiz yapabilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

HAYIR. Ders dışı eğitim çalışması(egzersiz) szami 40 saat fiili dersin dışında değerlendirilmelidir.

İyi çalışmalar.

 
ESER KAHRAMAN / 2016-02-13
Müdür YArdımcısı Ek Ders

Hocam görevlendirme müdür yardımcısı kendi okulunda 10 saat din kültürü dersine girip 2 saat de yan okuldaki ilkokulda derse girebilir mi?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Girebilir. Yöneticilerin aylık karşılığı ve isteğe bağlı ders görevlerini öncelikle kendi okullarında doldurmaları gerekir. Bunun mümkün olmaması yöneticinin istekli olması şartıyla farklı bir okulda da derse girebilir.

İyi çalışmalar.

 
ALI TURAN / 2016-02-13
Gider pusulası

Okul aile birliği gider pusulası yada gider makbuzu kullanılması(faturasiz iscilik vsharcalamalar) mevzuata uygun mudur?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Okul Aile Birliği Yönetmeliğinin ilgili maddeleri şu şekildedir:

Gelirlerin kabulü

MADDE 16 – (1) Gelirler birlik adına bankalarda açılacak hesapta toplanır.

(2) Birlik tarafından nakde çevrilebilecek ayni yardımlar nakde çevrildikten sonra bağışlar hesabına yatırılır. Nakde çevrilemeyen ayni yardımlar ise belge karşılığında okul müdürlüğüne teslim edilir.

(3) Nakdi bağışların öncelikle birliğin banka hesabına yatırılması sağlanır, mümkün olmadığı durumlarda gelir makbuzu karşılığında kabul edilir. Belge karşılığı elden alınan bağışlar en geç beş iş günü içinde birliğin banka hesabına yatırılır.

(4) Şartlı bağışlar amacı dışında kullanılamaz.

(5) Yönetim kurulunca bastırılan ve hazır alınan basılı gelir gider makbuzları; müteselsil seri, cilt ve sıra numarası taşıyan, kendinden karbonlu elli asıl ve elli koçan yaprağından meydana gelen ciltli makbuzlardır. Bunlar kurum mührüyle mühürlendikten sonra yönetim kurulu karar defterine koçan seri numaraları yazılarak kayıt altına alınır.

(6) Elektronik sistemler ve yazı makineleri aracılığıyla yazdırılacak form veya sürekli form şeklinde kullanılacak belgelerin ilgili mevzuatında belirtilen bilgileri içermesi ve kurum mührüyle mühürlenmesi zorunludur.

(7) Kullanılacak belgelerin sayısı ve türü yönetim kurulunca tespit edilir, bastırılır, karar defterinde kayıt altına alınır ve kurum mührüyle mühürlenerek kullanılır. Bu evraklar 16/5/1988 tarihli ve 19816 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Devlet Arşiv Hizmetleri Hakkında Yönetmelikte öngörülen süreler kadar muhafaza edilir.

Gelirlerin harcanması

MADDE 18 – (1) Birlik gelirlerinin; okulun bütçe disiplini çerçevesinde, eğitim ve öğretim giderleri ile maddi imkânlardan yoksun öğrencilerin zorunlu ihtiyaçlarına harcanması esastır. Tüm harcamalar, birlik yönetim kurulunun kararı ile yapılır. Okul için gerekli ihtiyaç ve harcamalar için okul yönetiminden yazılı talep alınır. Mal ve hizmet alımları birlik yönetim kurulu üyeleri veya uzmanlık gerektiren işlerde okul aile birliği üyelerinden oluşan en az üç kişilik bir komisyon marifetiyle yapılır.

(2) Birliğin banka hesabındaki paralar, birlik başkanı ve muhasip üyenin müşterek imzasıyla çekilir. Birlik başkanının bulunmadığı durumlarda başkan yardımcısı yetkilidir.

(3) Alınan taşınırlar/demirbaşlar/tüketim malzemeleri 28/12/2006 tarihli ve 2006/11545 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Taşınır Mal Yönetmeliği hükümlerine göre okul adına kaydedilerek taşınır işlem fişinin bir örneği harcama belgesine eklenir.

(4) Birliğin gelirlerinin elde edilmesinde ve harcanmasında görevli ve yetkili olanlar; kaynakların okul ihtiyaçlarına yönelik etkili, verimli ve ilgili mevzuata uygun olarak kullanılmasından sorumludurlar.

(5) Birlik başkanı elde edilen gelirler, alınan bağışlar ve yönetim kurulu kararlarıyla yapılan harcamalara ilişkin bilgileri okul müdürüne her ayın sonunda yazılı olarak bildirir.

 
İHSAN GÖKER / 2016-02-13
DERS YÜKÜ

SAYIN HOCAM MERHABALAR KOLAY GELSİN. 1-OKUL MÜDÜRÜ HAFTADA MAKSİMUM KAÇ SAAT EK DERS ALABİLİR? DERS YÜKÜ İLE İLGİLİ BİR YÖNETMELİK VAR MIDIR? DERS YÜKÜ HESAPLANINCA HAFTALIK 12(AYLIK KARŞILIĞI+EK DERS KARŞILIĞI) SAAT DERSE GİREN OKUL MÜDÜRÜ VE MÜDÜR YARDIMCISININ 12 SAATİ Mİ HESAPLANIR YOKSA EK DERS OLARAK YAZILAN 6 SAAT(EK DERS KARŞILIĞI) MI HESAPLANIR? 2-OKUL MÜDÜRÜ HAFTADA 18 SAAT YÖNETİM GÖREVİ KARŞILIĞI,6 SAAT EK DERS KARŞILIĞI,6 SAAT AYLIK KARŞILIĞI,9 SAAT DYK,2 SAAT KURS MÜDÜRLÜĞÜ,5 SAAT DESTEK EĞİTİM ODASINDAN ALABILIR MI?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

1. Yöneticiler ek ders kararlarının 10. maddesi kapsamında görev yaptıkları kurumun türüne göre yönetim görevlerine bağlı ek ders ücretlerini alırlar.

2. Yöneticiler ek ders kararlarının 5. ve 6. maddesi gereği normal müfredat kapsamında 12 saat fiili olarak derse girip ikinci 6 saatin ücretini alabilirler.

3. Birinci ve ikinci maddede belirtilen ders ücretlerinin dışında ayrıca kararların 8. maddesi kapsamında 10 saate kadar fiili olarak derse girip ücretlerini alabilirler.

4. Yetiştirme kurslarının hafta sonu olması durumunda kurs yöneticiliği görevlerinden dolayı yöneticilerden sadece birisine  Cumartesi günü için 2 saat, Pazar günü için ise 2 saat olmak üzere toplam 4 saat ücret alabilirler.

Bu ücretler birbirinden bağımsız olarak alınabilir.

İyi çalışmalar.

 
MEHMET AK / 2016-02-13
Ek ders

Mrb hocam ben yurt ici seminer calismasina baska bir ile gorevlendirildim.Seminer olurunda gorevli izinli olarak gorevlendirildiniz yaziyor.Semirnerde bulundugum sure icerisinde ek ders ,dyk ve nobet ücretlerini alabilirmiyim tesekurler

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Görevli/izinli olunan dönemlerde ek ders kararlarının 5., 6. ve 10. maddesi gereği alınan ek ders ücretlerinin alınabileceği; ancak aynı kararların 8. maddesi gereği alınan DYK, 17. maddesi kapsamındaki egzersiz ve toplu sözleşme gereği alınan nöbet ücretlerinin alınamayacağı değerlendirilmektedir.

İyi çalışmalar.

 
TARIK ÖZDAĞ / 2016-02-13
Yöneticilerin Yetiştirme Kurslarında Görev Alması

Sayın Müfettişim; okulunda 6 saat maaş karşılığı 5 saat de ek ders karşılığı toplam 11 saat derse giren müdür yardımcısı, hafta içi yetiştirme kursu açabilir mi? Açabilirse mesai bitimi olan 17:00'dan sonra mı açabilir? Teşekkür ederim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

EVET. Yöneticiler hafta içi günlerde de DYK'larda 10 saate kadar derse girebilir.

İyi çalışmalar.

 
DUYGU CEYLAN / 2016-02-13
Çocuk kulübü ve ek ders

Sinop norm fazlası okul öncesi öğretmeniyim. İl milli eğitim müdürüğü bizleri bir anaokulunda açılan çocuk kulübünde görevlendirdi. Çocuk kulübünde haftada 25 saat derse giriyoruz. Fakat yönetmelikte de belirtildiği gibi okul öncesi öğretmeni 30 saat derse girer. Okul idaresi bizlere 25 saat ders karşılığında haftada 9 saat ek ders ücreti ödüyor. Okulun çocuk kulübü hesabından çocuk kulübü ödemesi değil ek ders ödemesi yapılıyor. Nedeni olarak da önce maaş karşılığı deniyor. Çocuk kulübünde bu şekilde bir görevlendirme yapılır mı? Yapılıyorsa öğretmen maaş karşılığını çocuk kulübünde tamamladıktan sonra kalan 9 saat için ek ders ödemesi değilde çocuk kulübü yönetmeliğinde belirtildiği gibi %45 lik ücretini alabilir mi? Teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Okul öncesi eğitim ve ilköğretim kurumlarında açılan çocuk kulüplerinin iş ve işlemleri ile kulüp kapsamında görevlendirilen öğretmen ve usta öğreticilerin ücretlerinin ödenmesi MEB Okul öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Çocuk Kulüpleri Yönergesine göre yapılmaktadır. 

İyi çalışmalar.

 
MÌNEVVER AKÇAY / 2016-02-13
MÜDÜR YARDIMCISI EKDERSİ

OKULUMUZDA MÜDÜR YARDIMCISI NORM SAYISI 12.11.2015 TARİHİ İTİBARI İLE 1 E DÜŞMÜŞTÜR.NORMU DÜŞEN MÜDÜR YARDIMCISI EKDERS ÜCRETİ VE HAFTALIK 2 SAAT NÖBET ÜCRETİ ALIR MI

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Yönetici normunuz düşmüş olabilir. Ancak yönetici halen görevdeyse ve fiilen görevini yürütüyorsa ek ders ücretlerini de alır.

İyi çalışmalar.

 
SEHER DERE / 2016-02-13
kurs

Okulumuzda tarih öğretmeniyim ve bir gün branşımda 6 saat derslere giriyorum. Diğer dört gün İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminde Tübitak projelerinden sorumlu danışman öğretmen olarak görev yapmaktayım. Bu görevimi mesai saatleri içerisinde 08.00 ve 17.00(ya da 17.30) saatleri arasında yerine getirmekteyim. Okulumda girdiğim 6 saat dâhil toplamda İl Milli Eğitimdeki görevim 30 saat olarak değerlendirilmektedir ve karşılığında 18 saat ek ders ücretinden yararlandırılıyorum. Bu görevimi yerine getirdikten sonra bir öğretmen 40 saate kadar derse girebilir ve karşılığında 10 saate kadar daha ek ders alabilirden hareketle hafta sonu kendi branşım olan tarihten okulumuzda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında branşımda hafta sonu kurs vermek istiyorum. Kur verip ücretini alabilirmiyim.Bana veremeyeceğim söylendi.gerekçe olarakta sen arge de ekders yönetmeliğinin 16.maddesi kapsamına göre görevlendirildin.18 saat dışında ücret alamazsın dendi.Bende onlara 08.00ve 17.00 arası çalışıp karşılığında 18 saat ücret aldığımı benim hafta sonu 10 saat daha kurs verip ücretini alabileceğimi söyledim.Kabul etmiyorlar.Siz ne dersiniz..lütfen cevap yazarmısınız........

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Bu sorunuzu sanırım facebook üzerinden de cevapladım. Orada da belirttiğim gibi bu konuda MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün Aydın Valiliğine gönderdiği 18.01.2016 tarih ve 5766183 sayılı yazı var. Bu yazıya göre ek ders kararlarının 16/2 maddesine göre görevlendirilen öğretmenlere DYK'larda ders görevi verilmemektedir.

İyi çalışmalar.

 
HüSEYIN AYDOĞAN / 2016-02-13
Maaş karşılığı derse girme

Kolay gelsin Hocam. Tüm öğretmenleri ücretli öğretmen olan bir İlkokulda görevli müdür vekili 6 saat derse girmeli midir? Teşekkür ederim.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Branşı sınıf öğretmenliği veya okul öncesi öğretmenliği vb. olan yöneticiler ek ders kararlarının 5. maddesi gereği aylık karşılığı derse girmek zorunda değildirler.

İyi çalışmalar.

 
ERSEN CAN / 2016-02-13
md.yrd ek ders

hocam ıyı çalışmalar bı sorum olacak. öğretmen ıken 6 aylığına md yrd olarak gorevlendırldım. 6 saat maas karsılıgı 6 saat de ıstege bağlı derse gırebılırmıyım . bu kapsam da 18 saat idarecilik ek dersi 6 saat isteğe bağlı gırdıgım dersın ucretını . bır de okul kursunda 10 saat ders ucretı alabılırmıyım. nöbet ıcın de 2 saat oluyor dıye bılıyorum. bu konuda aydınlatırsanız mevzuatla bırlıkte sevınırım. gorevlendırmem 6 aylık olarak yapıldı.tesekkur ederım.

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

1. Yöneticiler ek ders kararlarının 10. maddesi kapsamında görev yaptıkları kurumun türüne göre ya da 16/2 maddesi kapsamında yönetim görevlerine bağlı ek ders ücretlerini alırlar.

2. Yöneticiler ek ders kararlarının 5. ve 6. maddesi gereği normal müfredat kapsamında 12 saat fiili olarak derse girip ikinci 6 saatin ücretini alabilirler.

3. Birinci ve ikinci maddede belirtilen ders ücretlerinin dışında ayrıca kararların 8. maddesi kapsamında 10 saate kadar fiili olarak derse girip ücretlerini alabilirler.

4. Toplu sözleşmenin 22. maddesine göre de haftada 2 saat nöbet ücreti alabilirler.

Bu ücretler birbirinden bağımsız olarak alınabilir.

İyi çalışmalar.

 
RAMAZAN OZKAN / 2016-02-13
acik lise

Mesleki acik.ogretim kapsamında hafta sonları 8 saat derse giriyorum alacağım ek ders destekleme yetiştirme kursu kapsamında ödenen %100 artırım lı mı olmasi gerekmektedir.teşekkür ederim

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

HAYIR. Alamazsınız. Ek ders ücretinin %100 arttırımlı ödenmesi sadece destekleme ve yetiştirme kurslarındaki ders görevleri ile sınırlıdır.

İyi çalışmalar. 

 
RAHMİ TOPÇU / 2016-02-13
destekleme kursu ek ders

hafta sonu destekleme ve yetiştirme kursunda görevli ve derse girmeyen müdür yardımcısına ödenen ek ders normal mi ödenir. yüzde yüz fazlasıyla ödenir hükmü mü geçerlidir.iyiçalışmalar.teşekkür ediyorum

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Destekleme ve yetiştirme kurslarındaki fiili ders görevleri gibi yönetim görevi karşılığı alınan ek ders ücretleri de %100 arttırımlı olarak alınmalıdır.

İyi çalışmalar.

 
MUHSIN KAYMAK / 2016-02-13
Nöbet Ücreti

Toplu sözleşmenin 22.maddesinde de belirtildiği gibi: " Örgün Eğitim Kurumlarında ders yılı süresi içinde eğitim öğretimin fiilen yapıldığı normal çalışma günleri için ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilen..." hükmü bulunmaktadır. Soru: İlköğretim kurumlarında (ilkokul-ortaokul) görev yapan Müdür Yardımcılarının mevzuatında Nöbet görevi bulunmamaktadır. Madde metninde de "ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilenler.." ifadesi yer almaktadır. Buna göre ilköğretim kurumlarında görev yapan müdür yardımcılarına nöbet ücreti ödenemeyeceğini düşünüyorum. Bu konudaki görüşünüz nedir?

 
 
Cevaplayan Yönetici : Murat BİLİR

Değerli mesai arkadaşım.

Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2016 ve 2017 Yıllarını Kapsayan 3. Dönem Toplu Sözleşmenin Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşmenin(İkinci Bölüm) Örgün Eğitim Kurumlarında Ek Ders Ücreti başlıklı 22. Maddesi şu şekildedir:

Örgün eğitim kurumlarında (Mesleki Eğitim Merkezleri Dahil) ders yılı süresi içinde eğitim öğretimin fiilen yapıldığı normal çalışma günleri için ilgili mevzuatına göre kendilerine nöbet görevi verilen ve bu görevi de fiilen yerine getiren müdür yardımcıları ile öğretmenlere 2016 yılında haftada 2 saati, 2017 yılında ise haftada 3 saati geçmemek üzere ek ders ücreti ödenir.

Okul öncesi ile ilköğretim kurumları da tıpkı ortaöğretim kurumları gibi örgün eğitim kurumlarıdır. Bu nedenle okul öncesi ve ilköğretim kurumlarında görevli müdür yardımcılarının nöbet görevlerini fiilen yürütmeleri durumunda nöbete bağlı ek ders ücretlerini alabileceklerini düşünüyorum.

İyi çalışmalar...

 
| 1 || 2 || 3 || 4 || 5 || 6 || 7 || 8 || 9 || 10 || 11 || 12 || 13 || 14 || 15 || 16 || 17 || 18 || 19 || 20 || 21 || 22 || 23 || 24 || 25 || 26 || 27 || 28 || 29 || 30 || 31 || 32 || 33 || 34 || 35 || 36 || 37 || 38 || 39 || 40 || 41 || 42 || 43 || 44 || 45 || 46 || 47 || 48 || 49 || 50 || 51 || 52 || 53 || 54 || 55 || 56 || 57 || 58 || 59 || 60 || 61 || 62 || 63 || 64 || 65 || 66 || 67 || 68 || 69 || 70 || 71 || 72 || 73 || 74 || 75 || 76 || 77 || 78 || 79 || 80 || 81 || 82 || 83 || 84 || 85 || 86 || 87 || 88 || 89 || 90 || 91 || 92 || 93 || 94 || 95 || 96 || 97 || 98 || 99 || 100 || 101 || 102 || 103 || 104 || 105 || 106 || 107 || 108 || 109 || 110 || 111 || 112 || 113 || 114 || 115 || 116 || 117 || 118 || 119 || 120 || 121 || 122 || 123 || 124 || 125 || 126 || 127 || 128 || 129 || 130 || 131 |

önceki sonraki
 


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.