Bu sitedeki içerikler ve görseller TC MEB İstanbul Maarif Müfettişlerine aittir. İzinsiz kullanılması ve paylaşılması yasaktır.
  ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI  
 

İstanbul Maarif Müfettişleri Başkanlığı ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ortaklığında ; "Özel eğitim hizmetlerinin gelişimi ve denetimde verimliliği arttırmak üzere e- denetim modelinin ve yazılımının oluşturulması.. Geliştirilen e-denetim modeli ve yazılımı ile özel eğitim denetiminde bütünlüğün ve standardın sağlanması... Elektronik sisteme kayıt edilen standardize veriler sayesinde veri kaybının ve tekrarının önlenmesi; insan, madde ve diğer kaynakların verimli kullanılması... Oluşturulan yazılım ile İstanbul ilindeki tüm resmi ve özel okullar, Rehberlik Araştırma Merkezleri, Bilim Sanat Merkezleri, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinin denetim etkinliğinin ve kalitesinin arttırılarak özel eğitim hizmetlerinin geliştirilmesi.." şeklinde amaçlarla yola çıkılan "ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI" projemiz Maarif Müfettişlerimizin katkılarıyla devam ediyor.

 
 
 
           


Müdür yardımcısı ve müdür kaç saat derse girebilir

...
 

Sayın müfettişim ben müdür yardımcılığı görevine ge...

 

Sayın müfettişim, halk eğitimi merkezinde müdür yardımcısıyım.hafta sonu cumartesi (5) pazar(5) saat kurs veriyorum...cumartesi ve pazar günleri 2+2 saat nöbet&ccedi...

 

İYİ GÜNLER. BENİM 8. SINIFLARDA REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA DERSİM VAR. BUNUN BİR SAATLİK ÜCRETİ AYRI MI YAZILIR YOKSA REHBERLİK VE KLÜP FAALİYETLERİ İÇİNDE M...

 

Merhaba müfettişim ben ortaokulda müdür yardımcılığı yapıyorum. Fiilen nöbet tuttuğum takdirde nöbet ücreti alabilirmiyim?

...
 
Değerlendirme Toplantısı
Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı
Değerlendirme Toplantısı
Üsküdar-Beykoz denetim grubumuzla, Üsküdar Haydarpaşa Mesleki ve Tek Anad. Lisesinde denetimdeyiz.
E-Denetim Planlama Modülünün Kullanımı Konulu Toplantı
ÖZEL EĞİTİMDE E-DENETİM MODELİ VE YAZILIMI
TEOG SINAVI
Maarif Müfettişleri Galatasaray Lisesinde
Binbirdirek Mah. Dr.İmren Öktem Caddesi Eski Sultanahmet Adliye Sarayı No1 Sultanahmet
Fatih/İSTANBUL
Telefon: (0212) 519 28-53
Fax: (0212) 511 65 58
 
 
   
Bu sitede yer alan içerikler izinsiz olarak kopyalanamaz. Kopyalandığı takdirde tüm sorumluluk sizlere aittir.
Copyright © 2015 TC MEB İstanbul Maarif Müfettişliği Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.