İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Şube Müdürlerimizin İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde, ilimizin değişik ilçelerine atanan yeni şube müdürlerimizle tanışıldı. 
 Yeni Şube Müdürlerimizin İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyareti

İlimizdeki değişik ilçelere yeni atanan 36 şube müdürümüz İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile tanışma, birimlerin iş ve işleyişlerinin yerinde incelenmesi şeklinde planlanan çalışma 11 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşti.

İl Müdürlüğümüzün Tuna Toplantı Salonundaki tanışmanın ardından İl Millî Eğitim Şube Müdürlerinin refakatinde 6 gruba ayrılan şube müdürlerimiz istasyon çalışması şeklinde birimleri gezdiler. Birimlerde yapılan iş ve işlemlerle ilgili birim yöneticilerimiz ve şeflerimiz tarafından kendilerine bilgi verildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün çok büyük bir aile olduğu, yönetici, memur ve hizmetli ile bir bütün teşkil ettiği ve hep birlikte aynı amaca hizmet yolunda iş birliği ve dayanışma içinde öğrencilerimizi geleceğe hazırlama görevini yürüttüğü üzerinde duruldu. Kurum kültürü oluşturmada yöneticinin rolünün son derece kritik olduğu, okul ve kurumlarımızın 2023 Vizyonu kapsamında güç birliği yaparak çalışması gerektiği vurgulandı.

12-01-201912-01-201912-01-201912-01-2019

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.