İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaratıcı Düşünceler Sergisi

Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Materyal Tasarım Yarışması sergi ve nihai değerlendirme sürecine 70 ilden 210 proje kaldı.  
Yaratıcı Düşünceler Sergisi

Eğitimde materyal tasarım kültürünü içselleştirmek ve eğitim ortamlarını iyileştirecek çözümleri tasarımla aramayı amaçlayan Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Materyal Yasarım Yarışması’nda sona yaklaşılıyor.  

Eğitim materyallerin nasıl farklı olabileceği sorusunun cevabını hep beraber aramaya imkân sunan yarışmanın sergi ve nihai değerlendirme sürecine 70 ilden 210 proje kaldı.  Sergi nihai değerlendirmesi ve ödül töreni 2 Mayıs 2019 Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Osmanlı Arşivlerinde yapılacak.

Nihai değerlendirme sürecine kalan projeler sinerjisi ile eğitim ortamlarımızın yenilenmesini de kapsayan daha geniş bir koro hareketine katkı sağlayacak.  Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, ortaöğretim ve dijital kategorilerinde nihai değerlendirme sürecine kalan projeler için tıklayınız

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.