İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıl Dönümü

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıl Dönümü

Ülkelerin kalkınmasında, ilerlemesinde ve gelişmesinde en önemli unsurlardan biri istikrar, huzur ve güven ortamının sağlanması oldukça önemlidir. Kendini vatanına, milletine adayan Türk Polis Teşkilatımız, kurulduğundan bu yana fedakârca görev yaparak, milletimizin ve ülkemizin huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışmıştır.

Geçmişten günümüze bilgi ve tecrübesiyle öne çıkan Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümü vesilesi ile şehit olan kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Son günlerde ülkemizin sağlığını tehdit eden koronavirüs salgınına karşı mücadelede de milletimizi korumak için büyük bir özveriyle ülkemizin dört bir yanında canla başla görev yapan tüm Emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, sağlık ve esenlik dolu günler temenni ediyorum.

 

 Levent YAZICI

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.