İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL ZİYARETİ

Şişli Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şişli Anadolu Lisesi ziyaretinde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'na dair değerlendirmelerde bulunuldu.
OKUL ZİYARETİ

Yeniden Açılışının 70. Yılında İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Uluslararası Sempozyumu çerçevesinde İstanbul'da bulunan Millî Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Cihad Demirli ve Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Dr. Nazif Yılmaz, Şişli-Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şişli Anadolu Lisesini ziyaret etti. 

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Faik Kaptan ve Şişli İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Selman Küçük'ün de eşlik ettiği ziyaretlerde Şişli Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şişli Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle ayrı ayrı bir süre sohbet eden Bakan Yardımcımız Bilgili, okullarda incelemelerde bulundu.

Bilgili, okul yöneticilerinden yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra öğretmenlerle 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'na dair değerlendirmelerde bulundu ve öğretmenlerin taleplerini dinledi.

25-10-202125-10-202125-10-2021

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.