İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Kağıthane ve Kartal ilçelerine ziyarette bulundu.

  Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ  Kağıthane ve  Kartal ilçelerine ziyarette bulunarak İlçelerdeki Okulları  ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Kağıthane ve  Kartal ilçelerine ziyarette bulundu.

 

                 İl Milli Eğitim Müdürümüz  Dr. Muammer Yıldız  Bilim  Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu ile birlikte Kartal Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi’ni ziyaret etti. Kartal Kaymakamı Cemil Aksak’ın da bulunduğu ve 31 Ekim Cuma günü gerçekleşen inceleme ziyaretinde  Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz ve Şube Müdürleri  ziyaretçilere eşlik ederek okul hakkında bilgi verdiler. Okul incelemesinin ardından Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz’ü makamında ziyaret eden  İl Milli Eğitim Müdürümüz  bölümleri gezerek çalışanlarla selamlaştı ve toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.İl Milli Eğitim Müdürümüz Kartal  ziyaretinin son durağında Kartal  Kaymakamı Cemil Aksak’a  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

               

                Kâğıthane İlçesinde de Hasdal Ortaokulu bünyesinde Suriyeli göçmenler için açılan kurs Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Muammer YILDIZ tarafından 31 Ekim Cuma günü ziyaret edildi. Yaklaşık 450 öğrencinin eğitim gördüğü bu okulda öğrencilerden ulaşım dahil hiçbir ücret alınmıyor.  İstanbul´da bir ilk olma özelliği taşıyan bu okulun diğer ilçelere de örnek olacağını vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr.Muammer YILDIZ, bu örneğin birçok ilçede uygulanması için harekete geçtiklerini belirtti. Kâğıthane Selahattin Korkmaz Özel Eğitim İş Uygulama Okulunda  da incelemelerde bulunan İl Müdürümüz  Profilo Barış İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleriylede bir araya gelerek sorunları dinleyip öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

 

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 455 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.