İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Ve Teknik Eğitim Hareketlilik Projeleri

Ulusal Ajans mesleki ve teknik eğitim hareketlilik projeleri başvuru süreci bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Mesleki Ve Teknik Eğitim Hareketlilik Projeleri

Erasmus+ Programı mesleki ve teknik eğitim öğrenci ve öğretmen hareketliliği faaliyeti 2020 yılı teklif çağrısı dönemi proje başvurusu hazırlama aşamasındaki okul ve kurumlarımıza destek olmak amacıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Mesleki ve Teknik Eğitim Şubesince proje hazırlama destek toplantıları yapıldı. Anadolu ve Avrupa Yakasındaki iki seminere 600 yönetici ve öğretmenimiz katılmıştır.

Seminerler Anadolu Yakasındaki okul ve kurumlarımız için sabah Maltepe Hayrettin Yelkikanat Mesleki Teknik Anadolu Lisesi'nde, Avrupa Yakasındaki okul ve kurumlarımız için öğleyin Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirildi.

Dış İşleri Bakanlığı Ulusal Ajans Mesleki ve Teknik Eğitim Hareketliliği Projelerinden sorumlu daire başkanı Sayın Muhammet Akif Kılıç'ın verdiği seminerler oldukça önemliydi.  Sunumlarda Ulusal Ajans'ın internet proje başvurusu metninde yer alan hususlara ve proje yazımında dikkat edilecek konulara vurgu yapıldı.

24-01-202024-01-202024-01-2020

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.