İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURBAN BAYRAMI MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı. 
KURBAN BAYRAMI MESAJI

İnsanların birbirine koştuğu bayramlar, paylaşma, barış, dostluk, kardeşlik ve beraberlik duygularının en üst düzeyde sımsıkı yaşandığı günlerdir. Çocuk sevinciyle bayram sevincinin buluştuğu; paylaşmaya, kardeşliğe ve umuda yer açan bir bayram yaşamanız dileğiyle Kurban Bayramı'nızı kutlarım.

Bizlerin yetişmesinde maddi manevi emeği olan anne-babalarımız ile öğretmenlerimizi ve keyifli anılarıyla sohbetlerini bezeyen büyüklerimizi ziyaret ederek; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın zihinlerinde inceliklerle sarıp sarmalanan çocuk sevinciyle dolu bir bayram izi bırakmalıyız.

Derin duyarlıklarla yön verdiğimiz bugünün bayramları; belli dikkatler edinip, hassasiyetler gösterdiğimizde eski bayramlar gibi olacak. Şimdinin değerini bilelim diyorum. Bu vesileyle tekrar Kurban Bayramı'nızı en içten duygularımla tebrik ediyor; bu mübarek bayramın, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan diliyorum.

Bayramınız kutlu olsun.

                                                                                                          Levent Yazıcı

                                                                                           İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.