İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitaplar Ve Okurlar Fuarda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı,  Sancaktepe Kitap Fuarını ziyaret etti. 
Kitaplar Ve Okurlar Fuarda Buluştu

Zengin kültür dünyamızı tanıtmayı ve gelecek nesillere taşımayı amaçlayan Sancaktepe Kitap Fuarı’nın yedincisi Kent Meydan Park’ta yedincisi düzenlendi.  Fuarda, birçok yazar ve şair, söyleşi, şiir dinletisi ve imza günleri ile okurlarıyla bir araya geldi. 21 Eylül Cuma günü ziyaretçilerine kapılarını açan fuar 30 Eylül tarihine kadar açık kaldı. Kitapseverler fuarı 10 gün boyunca 10.00 -20.00 saatleri arasında ziyaret etme fırsatı buldu.

 

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğü, çocuklarımız başta olmak üzere, bizleri kitapla buluşturan her etkinliğe katılıyor ve destek sunuyor. Bu çerçevede Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, Sancaktepe Kitap Fuarını ziyaret etti. Öğrencilerimizle ve yayınevi temsilcileriyle buluşan Yazıcı; “Çocuklarımıza ve gençlerimize çok önem veriyoruz, çünkü geleceğimizin onlar olduğu bilincindeyiz. Onların geleceğe donanımlı bireyler olarak hazırlanabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü gelecek bilgiyle ve kitapla hazırlanır. Kitap fuarları da, yazılı kültürle, yazarlarla buluşmak için en etkin yollardan biridir” dedi.

24-09-201824-09-201824-09-2018

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.