T.C.
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI
İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ana Sayfa  Haberler  Kandilli Kız Lisesi, Alman Konuklarıyla Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ı Ziyaret Etti
Kandilli Kız Lisesi, Alman Konuklarıyla Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ı Ziyaret Etti Yayın tarihi: 08.04.2013 - 16:58 - Görüntülenme Sayısı: 1015

 

İstanbul’un köklü okullarından Kandilli Kız Anadolu Lisesi, Almanya’nın Bavyera eyaletinde bulunan Eichstätt Üniversitesi’nden akademisyen ve öğrencilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ı ziyaret etti.  

 

Yurtiçi ve yurtdışına yönelik faaliyetleriyle de ön plana çıkan İstanbul’un köklü eğitim kurumlarından Kandilli Kız Anadolu Lisesi, ortaklaşa kültür ve eğitim işbirliği anlaşması yaptıkları Almanya’nın Bavyera eyaleti Eichstätt Üniversitesi’nden akademisyen ve öğrencilerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız’ı, 05 Nisan 2013 Cuma günü İstanbul Lisesi’ndeki makamında ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte Kandilli Kız Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Abdurrahman Memiş ve Eichstätt Üniversitesi’nden Dr. Monika Rami’nin de hazır bulunduğu ziyarette iki ülke arasında sürdürülen eğitim işbirlikleri ile ortaklaşa yürütülebilecek eğitim projelerine dair görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

ziyaretziyaretziyaretziyaret