İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğüne 5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bakanlık Ödülü

İstanbul Millî Eğitim Müdürlüğüne  5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bakanlık Ödülü

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla yürütülen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 3357 başvuru yapıldı.

 İlk olarak, değerlendiriciler tarafından elektronik ortamda proje raporları değerlendirildi, bunun sonucunda 189 çalışma saha ziyaretine kalma başarısı gösterdi. Gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 106 çalışma Bölgesel Ödül almaya layık görüldü.

Bölgesel Ödül alan çalışmalar arasından 15 çalışma Bakanlık Ödülü ve 5 çalışma Bakanlık Teşvik Ödülü almaya layık görüldü.

Millî Eğitim Bakanlığı Strateji Daire Başkanlığı’nın düzenlediği ödül töreniyle 15 İl’e 5 farklı kategoride Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bakanlık Ödülü ve 5 İl’e de Bakanlık Teşvik Ödülü verildi.  

İstanbul Bakırköy Adalet Anaokulu “Kurumsal Bahçe Akademisi Hayat Boyu Eğitim Projesi” ile 5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in,  İstanbul Millî Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’ye 5. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bakanlık Ödülü’nü verdiği törende, Bakırköy İlçe Millî Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, Adalet Anaokulu Müdiresi Arzu Arslan ve proje ekibi de ödül aldı.

P22-12-201723-12-201722-12-201722-12-2017

 

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.