İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hârezmî Eğitim Modeli Sempozyumu

Ulusal Hârezmî Eğitim Modeli Sempozyumu için geri sayım başladı.
Hârezmî Eğitim Modeli Sempozyumu

16-17 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşecek Hârezmî Eğitim Şenliği organizasyonu çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Murat Altınöz ve Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mustafa Arslan başkanlığında, Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi akademisyenleri, proje il ve ilçe koordinatörlerinin katılımıyla bir toplantı yapıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanlığında gerçekleşen hazırlık ve planlama toplantısında bu yıl ilki düzenlenecek olan Ulusal Hârezmî Eğitim Modeli Sempozyumu için akademisyenlerimizin görüş ve önerileri alındı.Çok sayıda bildirinin sunulacağı sempozyumda araştırmacılar, Hârezmî Eğitim Modelinin eğitim alanına katkısını, uygulamaların nasıl geliştirilebileceğini ele almak için bir araya gelecekler.

Uygulanmaya başlandığı ilk yıldan itibaren bilimsel veriye dayanarak gelişen ve büyüyen Hârezmî Eğitim Modeli, araştırmacıların bilgi, uygulayıcıların tecrübe paylaşımıyla metodolojiye yönelik yeni ve özgün çalışmaların modellenebilmesi hedefiyle yapılacak sempozyumla daha da güçlenecek.

İki gün boyunca devam edecek olan Hârezmî Eğitim Şenliği kapsamındaki sempozyuma isteyenler ücretsiz katılabilecek.

19-02-2020

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.