İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayatımı Değiştiren Öğretmenim

Büyükçekmece Mimar Sinan İlkokulu öğrencimiz Ömer Faruk Sarı, Hayatımı Değiştiren Öğretmenim adlı kitabını öğretmenine ithaf etti.
Hayatımı Değiştiren Öğretmenim

Hemen herkes kendisine yalnızca iyi bir eğitim vermekle kalmayıp aynı zamanda özgüven aşılayan ve bir yol çizmesine yardımcı olan bir öğretmeninden bahsedebilir. Millî Eğitim Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu  "güçlü öğretmen güçlü gelecek" anlayışıyla şekillendi. İnanıyoruz ki, öğretmenlerimizin elinde öyle kocaman bir güç var ki,  öğrencilerimizin hayatını kökünden etkileyebilirler. Öğretmenlerin gerçek değerini kanıtlayan hikâyelere tanıklık ediyoruz.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, Büyükçekmece Mimar Sinan İlkokulu'nu ziyaret etti.  Sınıflarda öğrencilerimize bir araya gelen Yazıcı, öğrencilerimizle eğitim süreçleri, sosyal ve kültürel çalışmaları üzerine sohbet etti. Ayrıca yazdığı hikâye kitabını öğretmenine ithaf eden öğrencimiz Ömer Faruk Sarı ile sohbet etti. Yazıcı, öğrencimizin Hayatımı Değiştiren Öğretmenim adlı kitabını öğretmenimiz Derya Turgut'a ithaf etmesinin çok anlamlı olduğunu belirtti. Hep beraber, ortak bir anlayışla çalışmanın önemine değinen Yazıcı, "Öğretmenlerimiz 2023 Vizyonu doğrultusunda kültüre duyarlı çocuklar yetiştirmek için çalışıyor, çok güzel dönüşler alıyoruz. Bu hepimizi çok daha mutlu ediyor." diye konuştu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Levent Yazıcı, Büyükçekmece Mimar Sinan İlkokulu öğretmenimiz Derya Turgut'a çocuklarımızın hayatına dokunan çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.