İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME

TEKONOFEST'teki yerini alan hayat boyu öğrenme kurumlarımızın stantları büyük ilgi gördü.
HAYAT BOYU ÖĞRENME

Bu yıl dördüncüsü yapılan Türkiye'nin ilk Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirildi. Millî Eğitim Bakanlığımız, öğrenci, öğretmen ve çalışanlardan oluşan 800 kişilik büyük bir ekiple festivalde yerini aldı. TEKNOFEST'e Bakanlığımız adına katılan birimlerden biri de Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzdü.  

Genel Müdürlüğümüzün standında Avcılar Halk Eğitimi Merkezi, Başakşehir Halk Eğitimi Merkezi, Küçükçekmece Halk Eğitimi Merkezi, Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, Bahçelievler Halk Eğitimi Merkezi ve Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü yer aldılar. Festival boyunca kurumlarımız havacılık alanı ve diğer alanlarda yaptıkları ürünleri sergilediler. Festivale katılan ziyaretçilerle örnek atölye etkinlikleri gerçekleştirdiler.

Festival heyecanımıza ortak olan Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer standımızı ziyaret ederek, Genel Müdürümüz Sayın Sabahattin Dülger ile birlikte standımızdaki görevliler ve ziyaretçilerle sohbet ettiler. Sergilenen ürünler, yapılan etkinliklerle ilgili bilgi aldılar.
Sayın Bakanımız standımızda bulunan katılımcılara yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti.

Genel Müdürlüğümüzün standını  Bakan Yardımcımız Sayın Ahmet Emre Bilgili ve Bakanlığımızın bürokratları da ziyaret ettiler. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüze bağlı kurumların havacılık ve diğer alanlar ile ilgili yapılan etkinliklerine festival boyunca tüm ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdiler.

 

05-10-202105-10-202105-10-202105-10-202105-10-202105-10-202105-10-2021

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.