İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYAT BOYU ÖĞRENME SERGİSİ

Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Bağcılar Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezinde bir sergi açıldı. 
HAYAT BOYU ÖĞRENME SERGİSİ

Bağcılar Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezinin bahçesinde kurulan serginin açılışına İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı, Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı, Bağcılar İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Yılmaz'ın yanı sıra yöneticiler, eğitim yöneticileri, öğretmen ve kursiyerler katıldı. 

Hayat Boyu Öğrenme Yolculuğu

Serginin açılışında konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Levent Yazıcı, kursiyerlerin hepsinin öğrenmeye çok istekli göründüğünü söyledi. Yazıcı "Çalışmaların her geçen gün daha da büyüyerek devam ettiği gözüküyor. Hayat boyu öğrenmeye katılımınızı sürekli artırmaya çalışıyoruz. Bu konuda Bağcılar öncü ilçelerimizden bir tanesi. Çünkü belediye başkanımız ve ilçe millî eğitim müdürümüz büyük bir uyumla çok güzel çalışmalar yürütüyor. Hepinizi tebrik ediyorum. Hayat boyu öğrenme yolculuğunuz devam etsin diyorum. Hepinizin yolu açık olsun. Sürekli öğrenin." dedi. Başkan Çağırıcı ise "Stantlardaki her şey el emeği göz nuru. Birbirinden güzel eserler ortaya konulmuş. Kursiyerlerimizi tebrik ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından sergi, kurdelenin kesilmesiyle ziyaret açıldı. Sergide ahşap yakma, modelistlik, el sanatları, tel kırma, örgü, resim, filografi ve çocuk gelişimi başta olmak üzere çok sayıda kursa ait ürünler yer alıyor. 

 02-06-202102-06-202102-06-2021

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.