İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi BT Rehberliği Başvuruları Başladı

Fatih Projesi Okullarında görev yapacak Bilişim Teknolojileri Rehber öğretmenlerin görevlendirmesi yapılacaktır. Görevlendirme EK yazıdaki esaslara göre yapılacak olup, aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir:

a) Görevlendirme 2016 - 2017 eğitim öğretim yılının 1. Döneminde başlayıp, dönem sonuna kadar geçerli olacak şekilde yapılacaktır.

b) EK dilekçe ile başvurmayan öğretmenler görevlendirilmeyecektir.

c) Başvuran öğretmenlerin kurumları tarafından EK-3 bilgi formunun titizlikle doldurulması ve Excel formatında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

d) İlgi yazıdaki esasların 1. maddesine göre, görevlendirmeler öncelikle http://istanbul.meb.gov.tr adresinde yayınlana Fatih Projesi kapsamındaki okullara yapılacaktır. İlçe bazlı olarak proje kapsamındaki okullarda ihtiyaç varken diğer okullara görevlendirme yapılmayacaktır.

e) Görevlendirmeler tayin, aylıklı-aylıksız izin ve görevlendirme tarihinden sonra oluşacak sağlık sorunları dışında iptal edilmeyecektir.

f) Başvuru süreciyle ilgili açıklamalar gerektiğinde http://istanbul.meb.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin EK-3 bilgi formlarını MS Excell formatında, Ek-2 görev talep dilekçeleriyle birlikte 05/09/2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Bölümüne gönderilmesi gerekmektedir.

 

Ekler için tıklayınız 

Fatih Projesi Okulları Listesi

 

Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Şube Müdürlüğü

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.