İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğlenceli Etkinlikler

Özel eğitim meslek okulları öğrencileri internet ortamında eğlenerek yarıştılar.
Eğlenceli Etkinlikler

Uzaktan eğitim sürecinde her bir çocuğumuzun eğitimi bizim için önemli. Özel çocuklarımızın ise farklı ihtiyaçları var. Bu çerçevede İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz özel eğitim meslek okullarında öğrenim gören öğrencilerimizin evde geçirdikleri bu süreci neşelendirmeyi hedefleyen çalışmalar yürütüyor.

Özel Eğitim ve Rehberlik Birimimiz özel eğitim meslek okullarında öğrenim gören öğrencilerimizin hem eğlenmelerine hem de eğlenirken öğrenmelerine imkân sağlayan bir yarışma düzenledi. İçinde bulunduğumuz uzaktan eğitim sürecinde özel çocuklarımız sosyal medya hesaplarında duyurulan internet adresinden bağlantı kurarak, kendilerine okul müdürlerince ulaştırılan şifreler ile internet ortamında yapılan etkinliğe katıldılar.

Öğrencilerimizin yaparak, yaşayarak, kalıcı ve kolay öğrenmelerini sağlayan, yenilikçi, özgün ve işlevsel etkinlikle özel eğitim meslek okullarımızdaki öğrencilerimiz; renkler- duygular-şekiller- zıt kavramlar ve karma kavramlara odaklandılar. Her gün günün birincisi yine sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıldı ve hediyesini göndermek üzere öğrencilerimiz ile iletişime geçildi. 

15-05-202015-05-202015-05-202015-05-202015-05-2020

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.