İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimin Geleceği İçin Parlak Fikirler

Eğitimin kalitesini yükseltmek amacıyla bugüne kadar binlerce eğitim uzmanını buluşturan GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı resmî açılış kurdelesi kesildi. Fuarda Bakan Yardımcımız Sayın Reha Denemeç ve İstanbul Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı birer konuşma yaptı.
Eğitimin Geleceği İçin Parlak Fikirler

Lider uluslararası ve yerel tedarikçilerden çok çeşitli eğitim ürünlerinin yer aldığı GESS Türkiye, öğretmenlere eğitim metotlarını geliştirici, öğrencilere daha etkili öğrenmelerini sağlayan, en iyi eğitim ürünlerini sunuyor.

Dubai, Endonezya ve Meksika’dan sonra geçtiğimiz yıl ilk kez Türkiye’ye gelen, dünyaca ünlü GESS konferans ve fuarlarının ikincisi 25-27 Ekim 2018 tarihlerinde WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebilecek. Fuar temelde aralarında Microsoft, Google, Acer, Sebit, Benmaker ve Edding gibi markaların da olduğu yerel ve küresel firmaların en yeni eğitim teknolojilerini sergilediği bir etkinlik.

Uluslararası uzmanlarca eğitim profesyonellerinin yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olacak özel sunumların düzenlendiği, uygulamalı atölye çalışmalarıyla tüm dünyadan sektör profesyonellerinin bir araya geldiği Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı GESS Türkiye bugün açıldı. Fuarda Bakan Yardımcımız Sayın Reha Denemeç ve İstanbul Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Levent Yazıcı birer konuşma yaptı.

 

Eğitim Sektörüne Dair Ne Varsa Hepsi GESS Türkiye’de

 Fark yaratan eğitim fuarında üç gün boyunca tüm eğitim sektörü, iş birliği, bilgi paylaşımı, yaratıcı düşünce ve dünyanın dört bir yanından gelen en yeni eğitim teknoloji, hizmet ve ürünlerini keşfetmek için bir araya geliyor. Eğitim liderlerini ve uygulama tarafında yer alan  yerel paydaşları, ilham veren konuşmalar ve dinamik, pratik workshop’lar gerçekleştirmeleri için bir araya getiren fuarda sergilenen ürünler şöyle:

·         STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik & Matematik)

·         Güzel sanatlar, El sanatları, Müzik ve Tasarım

·         Multimedya Teknolojisi/ AV Teknolojisi

·         Kitap/ Dergi/ Yayıncılık/ E-yayıncılık

·         Okul Yönetim Sistemleri

·         Öğretmen Eğitimleri

·         Eğitim Ortamı, Malzeme & Mobilyalar

·         Oyun Alanı & Çocuk Parkı & Spor Ekipmanları

·         Özel Eğitim & Rehabilitasyon

·         ICT - Bilişim Teknolojileri Donanımları

·         Mesleki Eğitim Ekipmanları & Kaynakları

·         Kamu Kurum Kuruluşları ve Dernekler

·         Yabancı Diller

·         Sanal / Arttırılmış Gerçeklik

·         Dijital & İnteraktif Teknoloji

·         Eğitici Oyuncaklar & Oyunlar

·         Robotik Teknolojisi

·         Kodlama

·         3 Boyutlu Baskı

·         Okul Kıyafetleri

·         Online / E-Öğrenme Kaynakları

·         Okul Hizmet ve Servisleri

·         Danışmanlık Firmaları

Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu GESS Türkiye, Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından destekleniyor. GESS Türkiye Fuarı, yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaların yanı sıra fuarla eş zamanlı yapılan ve uluslararası uzmanların, eğitimcilere ilham veren özel sunumlar düzenlediği, zengin içerikli konferanslara da ev sahipliği yapacak.

25-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-201825-10-2018

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.