İSTANBUL İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“AKADEMİSYENLER OKULLARDA” HEYECANI AREL ÜNİVERSİTESİ İLE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

15.01.2016 tarihinde İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Arel Üniversitesi arasında “Akademisyenler Okullarda” protokolü imzalandı.
“AKADEMİSYENLER OKULLARDA” HEYECANI AREL ÜNİVERSİTESİ İLE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

 İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Muammer Yıldız ile İstanbul Arel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Çivi´nin imza attığı eğitimde işbirliği protokolü imzalandı.İl Müdürümüz Dr. Muammer Yıldız imza töreninde : “Akademisyenler Okullarda projesi İstanbul adına büyük kazanımlar sağlayacak ve bu amaçla projeye katılan Arel Üniversitesi ile bu kazanımlar daha da geliştirilecektir.” dedi. Arel Üniversitesi ile geliştirilecek ortak projeler ile eğitime dayalı sosyal projelerin olumlu katkısının önemini vurgulayan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr.Muammer Yıldız “Bu işbirliğinde, üniversite imkanlarını ve bilgi birikimini okullarımıza açan başta Arel Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Kemal Gözükara ve Arel Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mehmet Çivi ´ye teşekkür ediyorum. ´´ dedi.

İstanbul Arel Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mehmet Çivi ise yaptığı konuşmasında “İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dr.Muammer Yıldız yönetiminde çok önemli başarılara imza attı ve büyük bir vizyon kazandı.” dedi. Rektör Prof.Dr.Mehmet Çivi konuşmasına şöyle devam etti: “ Muammer Bey İstanbul için büyük bir kazanımdır. Bu proje kapsamında aslında halihazırda çalıştığımız üniversite projeleri ve gelecekte üreteceğimiz yerel ve ulusal projeler İstanbul´a ve ülkemize katkı sağlamaya devam edecek. Bu ortak çalışma fırsatını bizlere tanıyan başta Dr.Muammer Bey’e ve değerli ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.

İmzalanan protokol ile ortak komisyonlar oluşturularak karşılıklı işbirliği ve paylaşım sağlanacak. Yapılacak çalışmaların uzun vadeli olması amaçlanıyor.

18-01-201618-01-201618-01-201618-01-2016

Binbirdirek M.İmran Öktem C.No1 Eski Adliye Binası Sultanahmet/Fatih/İSTANBUL - (0212) 384 34 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.